Wpis z mikrobloga

@Tortcebulowy kiedyś chyba na którąś rocznicę dawali pacca pierwszym kontom które się zalogują, myślę że jakoś w okolicy tibii 8.3. Zalogowałem się, zrobiłem postmana i potem na faccu całymi dniami robiłem lootbagi na mintwallin.

Do dzisiaj nie jestem w stanie uzyskać takiego wystrzału dopaminowego co w momencie puszczania parcela nad inboxem
@xyz_xyz: mój kumpel do dzisiaj mówi takie coś (to akurat z wczoraj z czatu gdzie się kłóciliśmy w kilku kumpli :d )

Powiem Ci tak, jesteś prawdziwym tibijskim draniem bez strachu, a przypomnę tylko że najgorsze co może być w Tibii to strach, on paralizuje ręce
@Tortcebulowy: pierwszy kontakt z Tibią to był na ISD bodajże 115kb/s. Kolega starszego brata mi zainstalował i dał passy na druida, żeby mu UH robić. Potem trolle sobie zabijałem w podziemiach AB'dendriel.
@Tortcebulowy kiedyś chyba na którąś rocznicę dawali pacca pierwszym kontom które się zalogują, myślę że jakoś w okolicy tibii 8.3. Zalogowałem się, zrobiłem postmana i potem na faccu całymi dniami robiłem lootbagi na mintwallin.


Do dzisiaj nie jestem w stanie uzyskać takiego wystrzału dopaminowego co w momencie puszczania parcela nad inboxem


@Goronco Boże!!!! Zrobilem to samo wtedy xD miałem z 10 lat i nigdy w życiu nie kupiłbym wtedy pacca, piałem z
kiedyś chyba na którąś rocznicę dawali pacca pierwszym kontom które się zalogują, myślę że jakoś w okolicy tibii 8.3. Zalogowałem się, zrobiłem postmana i potem na faccu całymi dniami robiłem lootbagi na mintwallin.


@Goronco: 2009 rok. Niedawno odkopałem stare konto i pykam sobie hobbistycznie, jak kupiłem pacca to się okazało że mam już wykupione wszystkie premium czary xD