Wpis z mikrobloga

Spora część serialów na platformie Netflix nie tylko bawi, a także uczy. Jeśli jeszcze nie widzieliście, mogę Wam z ręką na sercu polecić Sex Education. Serial w sposób zabawny i przyjemny, a przede wszystkim naprawdę rzetelnie opowiada o seksualności człowieka. Obejrzyjcie go razem (powtarzam — razem) z partnerką lub z partnerem, a jeśli macie nastoletnie dzieci także z nimi. W naszym kraju, w którym seks (w szczególności seks nastolatków) nadal jest dość często tematem tabu, ten serial moim zdaniem powinna emitować TVP w godzinach najwyższej oglądalności.
Ale jak to? — zaraz ktoś zapyta — Mam oglądać z nastoletnim dzieckiem serial, w którym pokazują wulwy i penisy? Tak, masz! Raz, sam(a) się czegoś prawdopodobnie dowiesz, dwa niemówienie o seksie, czy mówienie o nim w trybie moralizatorskim, nie sprawi, że nasze dzieciaki nie będą seksu próbować. A serial ten może ten być dobrym wstępem do nieskrępowanej rozmowy o seksie zarówno z naszymi dzieciakami, jak i partnerami. Btw. Drugim serialem, który moim zdaniem musicie obejrzeć (ten obowiązkowo) razem ze swoimi dziećmi to Trzynaście powodów.

#netflix #seks #psychologia
  • 28
@Precypitat kolejny temat poruszasz, o którym nie macie pojęcia, ale seksem i #!$%@? to #!$%@? pierwsi. #!$%@? Polaczki
Jakie #!$%@? bunkry, gdzie mamy bunkry, ile ich jest? Zdążyłeś sobie zadać to pytanie w swojej przebodzciwanej głupotami, głowie?
@Precypitat dobra dobra, domorosly psychologu od siedmiu boleści

#!$%@?ą mnie te lewackie Polaczki już. Głupota goni głupotę

Nie dość że głupie to jeszcze cipowate. Wszystko biorą do siebie

Powtarzam jeszcze raz, zejdzcie #!$%@? na ziemię barany
@TheOneWhoKnocks: sam się #!$%@?, bo jesteś życiowym zerem i chciałbyś żeby wszystko, łącznie z tobą miało jakiś sens, najlepiej taki, który byś ogarnął swoim prostym rozumem. A jedyne co do tej pory potrafisz zauważyć to to, że co jak co, ale ty sam nie masz sensu, i to cię tak #!$%@?, więc projektujesz sobie na normalnych ludzi te swoje durne teksty. Żałosna kreatura xD I powtarzam, #!$%@? z mirko, za progiem
@TheOneWhoKnocks: Ej, mam dla Ciebie tajne info. Tylko nie mów nikomu, dobra? Otóż, wiesz co? Ludzie uprawiają seks w każdych warunkach. Wchodzą w różne relacje, przeżywają inicjacje, zakładają związki. To się dzieje podczas pokoju i podczas wojny. Dzieje się to pod okupacją, w obozach, w gettach. Ale nie mów nikomu, bo to tajemnica.
@jamtojest2 ej. A a ja mam dla Ciebie tajne info. Ale Powiedz to wszystkim
Temat seksu jest tematem zastępczym, dla głupiutkich.
Żebyście nie orientowali się w sprawach które faktycznie wpływają na wasze życie, żebyście przestali logicznie i rozsądnie przemyśliwać pozostałe tematy, a tylko emocjami i pobieznie
@jamtojest2 przedewszystkim, nie masz pojęcia o czym piszesz. Myślisz że mnie to obraża, a to zwyczajnie brzmi i faktycznie jest kompletną bzdurą. Wymyśl coś racjonalnego, a jeżeli masz mnie bombardować lewackimi przemyśleniami, przezartymi seksem, twoim dziwnym przekonaniem o wartości człowieka, to daj se spokój
@framugabezdrzwi umiesz czytać ze zrozumieniem?
To zacznij
Mój wpis dotyczy związków, relacji z kobietami. A nie jakichś głupot które oglądamy w tv, i że są fajne i bardzo ważne. ( Lewacka ideologia nie jest fajna i nie jest ważna)

Wypowiadasz się zupełnie nie w temacie