Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cholera jakie to jest frustrujące.

Chciałem kupić sobie auto typu Volkswagen T-Cross / Seat Arona. Cena ok. 130k. I co? I mnie nie stać. Ja pieprze. Jestem managerem, zarabiam 7k na rękę i po prostu nie udźwignę raty około 2k. Jakie to jest frustrujące. Człowiek się narabia po 10h dziennie, ma niby odpowiedzialne stanowisko i nawet gówno crossovera segmentu B nie może sobie normalnie kupić. Kolega z niemiec, na równoważnym stanowisku właśnie zamówił nowe Q5. Jak mnie szlag trafia. Mam dość tej Polski. Serio. Kraj biedaków.

I znów muszę oglądać jakieś 8-10 letnie auta, które kupię za uciułaną gotówkę (spokojnie, nie przewalam całej tej kasy ale 5k to mnie życie kosztuje, bez żadnych luksusów - kredyt mieszkanie 2k, żarcie (w domu), paliwo, ciuchy i cyk - 5k poszłoooooo). RZYGAM TYM.

A znajomi mówią "przestań cisnąć, przestań narzekać, większość ludzi chciałaby Twoją wypłatę, żyjesz jak gość!" - Ja nie żyję, ja wegetuję.

#samochody #motoryzacja #pieniadze #boldupy #gorzkiezale



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
5k to mnie życie kosztuje, bez żadnych luksusów - kredyt mieszkanie 2k, żarcie (w domu), paliwo, ciuchy i cyk - 5k poszłoooooo).


@mirko_anonim: a próbowałeś może urodzić się w bogatszej rodzinie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @mirko_anonim: współczuje że masz #!$%@? w życiu i nadgodziny po to aby zarabiać 7k. Wpisuje się w to dokładnie co mówię od lat, aby zarabiać takie pieniędze trzeba mieć wysokie stanowisko i poświęcać na to dużo czasu kosztem życia i zdrowia.

Jak ktoś zarabia ze 3-4k i nie ma kwalifikacji to nie opłaca mu się starać zarabiać 7k. poza tym że byłoby to trudne, i zakłądając że
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @odysjestem co mam jeszcze zrobić? Kopię się z tym życiem od lat. Jedne studia, drugie, szkolenia, rozwój, wyrywanie rękawów. I ch... w oko. Mogę poszukać innej pracy za 500-600zł więcej. Tak majątku się nie dorobię.

@De_Fault Nie.. ale próbowałem wstawać wcześniej, pracować ciężej i dłużej i nie zakładać rodziny czasem, bo to przecież przeszkadza.

@radekr Zarządzam działem logistyki - pod sobą 10 osób.

@sprawdzajacy - Napisałem jakie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Oczywiście, że tak majątku nie zrobisz. Generalnie myślenie, że pracą na etacie człowiek osiągnie bogactwo to błędne założenie. Chyba, ze jesteś lekarzem, prawnikiem i inne takie. Pracując na magazynie, zarabiając w okolicy średniej, będzie Ci się żyło no.. średnio.
  • Odpowiedz
Chciałem kupić sobie auto typu Volkswagen T-Cross / Seat Arona. Cena ok. 130k. I co? I mnie nie stać. Ja pieprze. Jestem managerem, zarabiam 7k na rękę i po prostu nie udźwignę raty około 2k. Jakie to jest frustrujące.


@mirko_anonim: Przepraszam, ale nie jestem w stanie czytać takich rzeczy zachowując powagę. @odysjestem On nie jest biedny, 7k na rękę w Polsce to relatywnie całkiem ok pieniądze i większość chciałaby tyle zarabiać
  • Odpowiedz