Wpis z mikrobloga

PiS jest niczym nowotwór złośliwy.
Ich nienawisc do Polski i Polaków oraz strach przed poniesieniem konsekwenji w zwiazku z przegranymi wyborami jest tak wielka, że zrobią wszystko, aby po 8 latach ich bandyterki jeszcze nam wszystkim dowalić. Wykorzystają do tego rolnikow, górników, solidarnosc i pewnie niejedną inną grupę społeczną, byłe tylko wszstkim nam było gorzej, bylebyśmy dłużej cierpieli.

Takich zdrajców jeszcze niedawno stawiało się pod ścianą i wydawało rozkaz.
#sejm #bekazpisu #bekazpodludzi #protest #polityka
wortor - PiS jest niczym nowotwór złośliwy. 
Ich nienawisc do Polski i Polaków oraz s...

źródło: IMG_3237

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@wortor: 1) Afera taśmowa
2) Afera hazardowa
3) Afera wyciągowa
4) Afera stadionowa
5) Afera autostradowa
6) Afera stoczniowa
7) Afera AmberGold
8 ) Afera Elewarru
9) Afera z informatyzacją MSW
10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru
11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)
12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum
  • Odpowiedz
@wortor: jeszcze 10 lat temu bym się pocieszał, że "no, ale w końcu pisiury się wylogują, no bo średnia wieku jest jaka jest i w końcu będzie lepiej" - ale dzisiaj widzę takie urocze nowotwory złośliwe typu Szafarowicz bądź inne wesołe przerzuty typu Najjka i innych im podobnych i już wcale nie jestem taki pewny. Nie wiem czy to głupota, czy zła wola, ale samo chyba nie zniknie, będzie trzeba w
  • Odpowiedz
@wortor: No wlasnie. Piszesz o tym, bo PiS nie jest profesjonalna partia, czytaj zlodziejem. Profesjonalne partie robia takz zeby nikt nie wiedzial o ich zlodziejskich praktykach. A juz bardziej profesjonalne obracaja to wszystko tak, ze ich zlodziejstwo jest tlumaczone jako korzysc dla okradanych.
  • Odpowiedz
  • 2
@Sernik2323: #!$%@?. PiS był tak pewny 3 kadencji, że po prostu położył lachę na społeczeństwo i zaczął kraść i niszczyć Polskę na skalę niespotykaną nigdy wcześniej. A jak ktoś próbował interweniować to kończył z dyscyplinarka albo 500km od miejsca zamieszania, z laurką antypolaka w tvpis.

Będziemy się lata wygrzebywać z tego syfu, długie lata
  • Odpowiedz
Nie bedziemy - to samo mowil jak zadluzylismy sie za Gierka. Nie rozumiesz ze nie wazne kto jest u wladzy w Polsce bo i tak ten bedzie kradl? Nie ma zadnych narzedzi zeby kogos wsadzic do wiezienia, bo mamy taki mafijny system ze kazdy kryje kazdego Jak ktos sie wylamie z systemu, to pojdzie do paki. Zwykly obywatel bedzie tylko placil podatki z wiekszosci swoich wynagrodzen zeby pokryc strate.
  • Odpowiedz
  • 8
@Czerwony_jak_WIG20: Czy ja wiem? W sumie 8 lat rozkradania kraju, niszczenia gospodarki, łamania konstytucji, osmieszania nas na arenie miedzynarodowej, niszczenia oponentow, zawłaszczania wszelkich mozliwych instytucji, robienie z Polski drugiej Białorusi.

Magiczny okres.
  • Odpowiedz
@wortor xd no z takim pitoleniem na ustach możecie iść w świat widzę ile zmieniło się za rządów PiS pierwszej kadencji i jednak wszystko poszło lepiej ale dobrobyt robi z ludzi tarło w mózgu
  • Odpowiedz