Wpis z mikrobloga

Mimo że jestem za aborcją, nawet i za eutanazją legalną, to cieszy mnie to, że #lewica ma gówno do gadania jak #konfederacja XD.
Już mówię o co chodzi. Kotula nazwała się "ministrą równości", grzeje temat non stop biedne kobitki, ale nic nie wspomni o emeryturach i że my w Polsce jako nieliczni mamy 5 lat więcej pracować. Nawet już nie pomogą argumenty, typu: "matki opiekują się dziećmi w domach", ponieważ mamy najniższy wykres urodzeń.
Kolejny przykład, Żukowska, naczelana mizoandryczka, co dla niej jest normą #obowiazkowecwiczeniawojskowe i to mężczyzna ma iść bronić kraju, ale kobieta? W żadnym wypadku.

Już nie wspomnę, że według lewicy, ojciec nie ma nic do gadania, bo matka jak będzie chciała to urodzi, a ty idź do więzienia, bo nie zapłacisz alimentów. O więzeniu nawiązuje do tego, że sąd nie orzeka alimentów na podstawie Twojego wynagrodzenia, tylko na podstawie ile możesz zarobić, więc jak uzna, że jesteś ogarnięty, to Ci dowali kilka tysięcy. A niech się jeszcze okaże, że kobieta Cię zdradzała i płaciłeś przez ileś lat na nie swoje dziecko, to i tak nic nie odzyskasz :)

Kolejna, trzecia już - Kucharska, wszystko na skrinie.

#sejm #polityka #pieklomezczyzn #pieklokobiet
d4wid - Mimo że jestem za aborcją, nawet i za eutanazją legalną, to cieszy mnie to, ż...

źródło: GHLyMijXgAA6cFj

Pobierz
  • 21
ale nic nie wspomni o emeryturach i że my w Polsce jako nieliczni mamy 5 lat więcej pracować.


@d4wid: ja chcę przejść na emeryturę w wieku 65 lat, ewentualnie na 67 też się zgodzę bo wiem jak będzie wyglądała sytuacja w Polsce za kilkadziesiąt lat. W jakim wieku Ty chcesz przejść na emeryturę? Podaj liczbę.

to mężczyzna ma iść bronić kraju, ale kobieta? W żadnym wypadku.


@d4wid: jest za zniesieniem
ale nic nie wspomni o emeryturach i że my w Polsce jako nieliczni mamy 5 lat więcej pracować.


@d4wid: Przeciez mówiła " W Polsce nie ma przyzwolenia społecznego na zrównanie wieku emerytalnego mężczyzn i kobiet " XD. I mówi prawde. Nie ma przyzwolenia. Kobiety nie będą popierać podniesienia sobie wieku emerytalnego a poprą je w tym mężczyzni kuklody. Razem te dwie grupy mają większość w Polsce XD
67 dla każdego


@d4wid: czyli dla policjantów i strażaków też?

to pytanie do mnie? Jestem za zniesieniem obowiązkowej służby, tak samo jak i powoływaniu w czasie wojny.

Duża ilość kobiet jest za obowiązkową służbą.


@d4wid: tak, to pytanie do Ciebie ponieważ napisałeś iż Żukowska jest za tym żeby kobiety nie szły do wojska więc o to pytam - czy ona jest za tym żeby zmienić prawo by kobiety nie szły
  • 2
@d4wid: czyli dla policjantów i strażaków też?


@aarahon: dla służb nie, musi być motywacja, żeby nie było niedoborów.
Zanim mnie złapiesz za język, to chodziło mi, żeby było jak teraz - służby mają szybciej emeryturę, reszta do 67. roku

tak, to pytanie do Ciebie ponieważ napisałeś iż Żukowska jest za tym żeby kobiety nie szły do wojska więc o to pytam - czy ona jest za tym żeby zmienić prawo
Zanim mnie złapiesz za język, to chodziło mi, żeby było jak teraz - służby mają szybciej emeryturę, reszta do 67. roku


@d4wid: okej, skoro jednak nie wszyscy to powiedz wprost - w jakim wieku TY będziesz chciał przejść na emeryturę?

Nie wiem czy żukowska jest za tym.


@d4wid: to czemu piszesz że jest?
  • 4
@d4wid: okej, skoro jednak nie wszyscy to powiedz wprost - w jakim wieku TY będziesz chciał przejść na emeryturę?


@aarahon: napisałem ci wyżej, masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? 67 lat.

@d4wid: to czemu piszesz że jest?


@aarahon: XD, bo prawo aktualnie jest takie, że kobiety nie mają obowiązkowej służby, nie muszą walczyć w czasie wojny, nie mają kwalifikacji obowiązkowej. Ty myślisz, że ona będzie chciała to zmienić?
d4wid - >@d4wid: okej, skoro jednak nie wszyscy to powiedz wprost - w jakim wieku TY ...

źródło: FjYH5X6XoAAZMAG

Pobierz
napisałem ci wyżej,


@d4wid: napisałeś że każdy a potem że nie każdy tylko reszta a ja pytałem się o CIEBIE. Ok, odpowiedziałeś, sprawdziłem stan prawny, możesz w wieku 67 lat przejść na emeryturę, stąd też nie widzę powodu żeby Lewica miała walczyć dla Ciebie o prawo które już masz.

bo prawo aktualnie jest takie, że kobiety nie mają obowiązkowej służby, nie muszą walczyć w czasie wojny, nie mają kwalifikacji obowiązkowej.


@
  • 4
@d4wid: napisałeś że każdy a potem że nie każdy tylko reszta a ja pytałem się o CIEBIE. Ok, odpowiedziałeś, sprawdziłem stan prawny, możesz w wieku 67 lat przejść na emeryturę, stąd też nie widzę powodu żeby Lewica miała walczyć dla Ciebie o prawo które już masz.


@aarahon: a zrównają z kobietkami?:)

@d4wid: no ty tak twierdzisz, ja z jej słów wiem że chodzi o żołnierzy a w polskim wojsku
a zrównają z kobietkami?:)


@d4wid: a... to tobie chodzi nie o to żebyś ty miał tak jak powinno być tylko żeby inni mieli gorzej, tak?

Dziękuję pani żukowska i kotula!


@d4wid: jak komuś dziękujesz to warto okazać mu należny szacunek albo wykazać się podstawową znajomością języka polskiego i zapisywać nazwiska wielką literą.

Najmądrzejszy wyborca lewicy, dobrze chociaż, że podsumowałeś Kotule, panią minister równości!


@d4wid: a możesz pisać ze mną
  • 4
@d4wid: a... to tobie chodzi nie o to żebyś ty miał tak jak powinno być tylko żeby inni mieli gorzej, tak?


@aarahon: inni mieli gorzejXD, co ty chłopie wypisujesz za bzdety, zrównanie wieku do 67 lat dla każdego, oprócz służb jest złe?

zapisywać nazwiska wielką literą.


@aarahon: akurat jak nie mam szacunku, to nie muszę. A te wywody ze znajomością j. polskiego możesz sobie darować.

@d4wid: a możesz
co ty chłopie wypisujesz za bzdety


@d4wid: parafrazuję tylko twoje słowa.

zrównanie wieku do 67 lat dla każdego, oprócz służb jest złe?


@d4wid: nie wiem, nie zastanawiałem się na ten temat.

akurat jak nie mam szacunku, to nie muszę. A te wywody ze znajomością j. polskiego możesz sobie darować.


@d4wid: czyli raz masz szacunek, a raz nie? Jesteś niekonsekwentny...

to do ciebie, proszę bardzo


@d4wid: nie jestem wyborcą
  • 3
chciałeś mnie obrazić sugerując popieranie lewicy - przeproś mnie i po sprawie.


@aarahon: przeprosić to ty możesz, za wypisywanie takich bzdetów jak randomowy sojak. Nigdzie nie skłamałem, a ty jesteś naiwniakiem od żukowskiej

czyli raz masz szacunek, a raz nie? Jesteś niekonsekwentny...


zmienny mam nastrój, jak lewica mówiąca o równych prawach

A teraz wypad cyniku, bo nudny do bólu jesteś
@d4wid: szkoda że nie mówią nic o tym że ojcem jest kimś więcej dla dziecka niż dawcą gejów a aborcja czy porobienie dla wielu kobiet oznacza traumę.... było dziecko jest trup albo cyklop albo miała być kariera a jest kaszojad.
Ministra równości jeszcze ma usprawiedliwienie na mizoandrię (nie wyśmiewam, współczuję) ale reszta to kobiece wersje mizoginów ze stulejką i sfrustrowanych zamordystów. Każdy chłop to potencjalny gwałciciel i źródło ich problemów więc