Wpis z mikrobloga

Mimo że jestem za aborcją, nawet i za eutanazją legalną, to cieszy mnie to, że #lewica ma gówno do gadania jak #konfederacja XD.
Już mówię o co chodzi. Kotula nazwała się "ministrą równości", grzeje temat non stop biedne kobitki, ale nic nie wspomni o emeryturach i że my w Polsce jako nieliczni mamy 5 lat więcej pracować. Nawet już nie pomogą argumenty, typu: "matki opiekują się dziećmi w domach", ponieważ mamy najniższy wykres urodzeń.
Kolejny przykład, Żukowska, naczelana mizoandryczka, co dla niej jest normą #obowiazkowecwiczeniawojskowe i to mężczyzna ma iść bronić kraju, ale kobieta? W żadnym wypadku.

Już nie wspomnę, że według lewicy, ojciec nie ma nic do gadania, bo matka jak będzie chciała to urodzi, a ty idź do więzienia, bo nie zapłacisz alimentów. O więzeniu nawiązuje do tego, że sąd nie orzeka alimentów na podstawie Twojego wynagrodzenia, tylko na podstawie ile możesz zarobić, więc jak uzna, że jesteś ogarnięty, to Ci dowali kilka tysięcy. A niech się jeszcze okaże, że kobieta Cię zdradzała i płaciłeś przez ileś lat na nie swoje dziecko, to i tak nic nie odzyskasz :)

Kolejna, trzecia już - Kucharska, wszystko na skrinie.

#sejm #polityka #pieklomezczyzn #pieklokobiet
d4wid - Mimo że jestem za aborcją, nawet i za eutanazją legalną, to cieszy mnie to, ż...

źródło: GHLyMijXgAA6cFj

Pobierz
  • 21