Wpis z mikrobloga

Według mnie aborcja dla zdrowego płodu powinna być dostępna do 3 miesiąca od momentu zapłodnienia. Jeżeli w późniejszym okresie zostanie wykryta wada genetyczna lub ciąża zagraża zdrowiu, życiu kobiety, to możliwość na każdym etapie ciąży.

Kobieta ma pełne prawo samodzielnie decydować o swoim ciele. Ciąża, to ogromne obciążenie fizyczne i psychiczne dla organizmu.

#sejm #rozowepaski
  • 8
@PROponujek: pełne prawo aborcyjne powinno dotyczyć obu stron. Jeśli kobieta nie chce usunąć, to mężczyzna powinien mieć prawo zrzec się obowiązku alimentacyjnego. W sumie tego nie trzeba mówić bo Ministra ds Rownosci pewnie o to walczy.


@WypadlemZKajaka: zgadzam się z tym i z @PROponujek

Mimo, że jestem za aborcją to komiczne jest to, że o facetach nic się nie gada, ale jak alimenty to daj dajXD.
Ojciec nie ma na
@WypadlemZKajaka @d4wid Powinien mieć możliwość zrzeczenia się alimentów, jeżeli przy zapłodnieniu doszło do gwałtu na mężczyźnie, zatajeniu przez kobietę o przerwaniu antykoncepcji itp. Tylko nie może być tak, że ojciec mówi: "Ja nie chcę i już, ja spadam elo!" Przy tak ogromnej możliwości antykoncepcji u mężczyzn, to trzeba być naprawdę nie równo w bani, by przypadkiem zrobić dzieciaka. Seks polega na robieniu dzieci. Jeżeli facet nie potrafi się zabezpieczyć, a nie chce
Przy tak ogromnej możliwości antykoncepcji u mężczyzn, to trzeba być naprawdę nie równo w bani, by przypadkiem zrobić dzieciaka. Seks polega na robieniu dzieci. Jeżeli facet nie potrafi się zabezpieczyć, a nie chce mieć dziecka, to niech się nie bzyka.


@Ununoctium: Ogromnej możliwości antykoncepcji u mężczyzn? Gumki i wazektomia. No #!$%@? ogromny wachlarz możliwości. Teraz pytanie ile kobieta ma tych możliwości? Sprawdzisz czy mam Ci to podesłać?
Kobieta ma pełne prawo samodzielnie decydować o swoim ciele


@PROponujek: to teraz jeszcze wykoncypuj kiedy ciało dziecka przestaje być ciałem kobiety. W momencie odcięcia pępowiny? Niektórych do 30stki można by abortować.
@PROponujek Zawsze mnie zadziwiało jak można mówić o aborcji prawnej, że się nie należy bo można się zabezpieczać i jednocześnie popierać aborcje u kobiet. Kurba co tacy ludzie mają w głowie i jak ten mózg działa, że takie coś z siebie wyrzuca.