Wpis z mikrobloga

Pan Gibała olał ostatnią debatę w Super Ekspresie żeby sobie pobyć na Rondzie Barei w czasie gdy większość mieszkańców pracuje xD Więc albo chciał pogadać z emerytami albo z turystami, więc nie miejcie złudzeń że turystyfikacja Krakowa będzie postępować. A dla ciebie, pracującego czy przedsiębiorcy wyższe podatki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #krakow
DocentJanMula - Pan Gibała olał ostatnią debatę w Super Ekspresie żeby sobie pobyć na...

źródło: e91ef90b94d445f9a11316a126b5556f

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: trochę za wcześnie, ale po 15 to trafiłby idealnie na wracających z pracy.
Mnie bardziej rozwala urząd robiący jakąś akcję "dla mieszkańców" w ścisłym centrum w południe :D Tak, jak chociażby było ostatnio z rozdawaniem karmników, które Kulig wykorzystał do promocji swojej osoby, dawniej jakoś nie pojawiał się na tej akcji.
  • Odpowiedz
  • 1
@goferek pytanie czy oni rzeczywiście są tak głupi że nie wiedzą że ludzie są w pracy czy to ma być tylko dla emerytów i turystów xD chociaż może być tak że mają po prostu #!$%@?, doradcy PR kazali to odbębnili spotkanie i elo pora na csa
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: jeśli chodzi o takie spotkanie to zakładam dwie rzeczy:
- im mniej ludzi, tym lepiej, a można się pochwalić, że spotkało się z mieszkańcami
- emeryt/student prędzej zatrzyma się i porozmawia, zapozuje do zdjęcia, a ktoś wracający z pracy jeszcze się wkurzy, że zawraca mu się tyłek, bo ma w głowie w tej chwili tylko to, by jak najszybciej wrócić do domu i zjeść obiad/odebrać kaszojady z przedszkola itd
  • Odpowiedz
@goferek:
Ja myślę, że tutaj też chodzi o warunki. Lepsze fotki i nagrania do wrzucenia na fb/ig/x się stworzą w południe jak jest jasno i świeci słoneczko niż po 17 jak jest ciemno i jeszcze zacznie pizgać złem z nieba.
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: to kim jest w końcu jego stary. Deweloperem czy właścicielem hurtowni alko? Czy jednym i drugim? Macie nazwę jego spółki deweloperskiej? To nie zarzut, serio pytam bo słyszę, że jest synem dewelopera już któryś raz, a nikt nigdy nie rzucił nazwą. Co do hurtowni to pisali, że Alti. Szczerze to z dostępnych opcji jest chyba najlepszą, no bo co? Kandydat PiS nie wygra, jest tylko albo Gibała albo Miszalski -
  • Odpowiedz