Wpis z mikrobloga

Przypomnienie: Unia Europejska to najlepszy sojusz polityczno-gospodarczy jaki widział ten świat. Dzięki niemu mamy najdłuższy okres bez wojny w Europie w historii. Mamy ogromny potencjał, który dopiero rozkwita, w dodatku jesteśmy jednym z najbardziej ekologicznych i zielonych kontynentów na świecie.

Jesteś dumny z bycia Europejczykiem - plusujesz.

#neuropa #bekazprawakow
EvilToy - Przypomnienie: Unia Europejska to najlepszy sojusz polityczno-gospodarczy j...

źródło: iStock-1133586992

Pobierz
  • 254
tak jest!!!
a że traktaty zmieniają, tak że zaraz do kibla nie będzie można wyjść bez uchwały europarlamentu...
to nie dobra o tym mówić ;)

śpijcie spokojnie, owieczki mwuuahahaha :)
pl_madman - tak jest!!!
a że traktaty zmieniają, tak że zaraz do kibla nie będzie moż...

źródło: 23434

Pobierz
@Rustyyyy: Tak. Najłatwiej jak DUŃSKI pracodawca złoży wniosek o założenie konta.
Ale jako mieszkaniec Polski bez zatrudnienia na miejscu konta nie założysz.
Więc te twierdzenia, że możesz sobie tak po prostu założyć konto bo na przykład lubisz jeździć do Legolandu i chcesz mieć lokalną kartę są nieprawdą.
Unia Europejska jest jak Imperium Rzymskie w chwili przed swoim upadkiem.. zaślepione sobą i nie widzące, że koniec świata jaki zna zbliża się ku końcowi.
@EvilToy: cieszę się że jestem Europejczykiem, ale bardziej jestem dumny z bycia Polakiem. Chciałbym jednak, żeby UE nie federalizowała się za bardzo i nie wprowadzała irracjonalnych restrykcji. Nie podoba mi się także niekontrolowana imigracja z Afryki. Nie podoba mi się jeszcze hegemonia Niemiec, chciałbym bardziej rozproszonych wpływów. Tak poza tym to jest spoko.
@niebadzogrem nie stać na EV? Spójrz może trochę dalej, niż za płot i trochę dalej, niż dzisiaj. Mieszkam w UK, pani przymierza się do wymiany auta i będzie to elektryk. Dlaczego? Bo elektryczne wersje mniejszych aut (2-3 letnich) są już w tej chwili tańsze od spalinowych. A starszych w zasadzie nie ma. Eksploatacja z ładowarką przy domu to koszt pomijalny. Wybór jest ale EV wychodzi taniej.
@EvilToy w sumie racja, z tym zastrzezeniem że twój wpis brzmi jak jakaś chora propaganda.
No i z tym rozkwitem to bym nie przesadzał. Europa dzisiaj wegetuje. Kiedyś była dosłownie centrum świata, dzisiaj leży gdzieś na uboczu i znaczy coraz mniej...