Wpis z mikrobloga

Przypomnienie: Unia Europejska to najlepszy sojusz polityczno-gospodarczy jaki widział ten świat. Dzięki niemu mamy najdłuższy okres bez wojny w Europie w historii. Mamy ogromny potencjał, który dopiero rozkwita, w dodatku jesteśmy jednym z najbardziej ekologicznych i zielonych kontynentów na świecie.

Jesteś dumny z bycia Europejczykiem - plusujesz.

#neuropa #bekazprawakow
EvilToy - Przypomnienie: Unia Europejska to najlepszy sojusz polityczno-gospodarczy j...

źródło: iStock-1133586992

Pobierz
  • 253
@Rustyyyy co do pkt 3 to nie zgodzę się, sam kombinowałem długi czas jak wziąć hipotekę w Niemczech na budowę w Polsce i głównym problemem jest to, że w przypadku takiego kredytu potrzebujesz własnego domu lub działki pod zastaw. Wiec wizja „prostego” dostania kredytu w Niemczech na budowę zagraniczną mając tu nawet obywatelstwo i zajebiście dobrą pracę jest ślepa.
@othe2137
Generalnie chłop miałby rację gdyby nie tag bekaZprawakow, bo to przez lewicowe rządy właśnie UE jest w stagnacji. Tak jak mówisz, wzrost przestępczości, nie racjonalna polityka migracja, uwalanie rolnictwa i klasy średniej. Problemów można by mnożyć, które UE sama wymyśliła ( ͡º ͜ʖ͡º)
@EvilToy:

w dodatku jesteśmy jednym z najbardziej ekologicznych i zielonych kontynentów na świecie.


ten fragment akurat nie ma żadnej wartości i wolałbym żeby ue przestała marnować tak poteżne środki. Moim zdaniem jako mniej niż 5% światowej populacji zrobiliśmy wystarczająco dużo jeśli chodzi o ekologię, teraz ponad 95% powinno nas dogonić i wtedy powinniśmy współnie pracować nad kolejnymi krokami

My tutaj wszystko komplikujemy generując potężne koszty żeby walczyć o jakieś ułamki, gdzie
@EvilToy: ile zachwytu, tymczasem ja uważam że o ile idea są wrecz warte tego zachwytu i są słuszne o tyle w ostatnich latach mam wrazenie ze choćby podstawowa funkcja czyli ochrona rynku wewnętrznego została mocno zawalona. Odchodząc od sytuacji z Ukraina to mam wrazenie ze UE obrała kurs na ubicie Europejskiej motoryzacji.
@kjungst: nie wiem, w którym wieku się urodziłeś, XVIII? Fekalia w mieście?
Jeszcze z 10-5 lat temu można było bez problemu przewietrzyć pokój pod wieczór, a spacerując po zmroku nie czułam drapania w gardle, duszącego smrodu o tragicznych walorach zapachowych. Nie mówiąc już o miejscach parkingowych.
@Mr-Di: i na coś tac tego stażystę w USA a na co dyrektora w Polsce? Bo kupno czy wynajem mieszkania w Warszawie jest jak najbardziej w zasięgu dyrektora czego nie można powiedzieć o stażyście.
Wiesz jakimi maszynami cała ta elektronika z Azji i USA jest klepana? Głównie europejskimi.
Co mi po dwa razy większych dochodach w USA jak mnie na wizytę u dentysty tam by nie było stać? iPhone nie kupuje