Wpis z mikrobloga

Przypomnienie: Unia Europejska to najlepszy sojusz polityczno-gospodarczy jaki widział ten świat. Dzięki niemu mamy najdłuższy okres bez wojny w Europie w historii. Mamy ogromny potencjał, który dopiero rozkwita, w dodatku jesteśmy jednym z najbardziej ekologicznych i zielonych kontynentów na świecie.

Jesteś dumny z bycia Europejczykiem - plusujesz.

#neuropa #bekazprawakow
EvilToy - Przypomnienie: Unia Europejska to najlepszy sojusz polityczno-gospodarczy j...

źródło: iStock-1133586992

Pobierz
  • 254
Dzięki niemu mamy najdłuższy okres bez wojny w Europie w historii


@EvilToy: XD

A wojna na Ukrainie to niby nie jest wojna w Europie? To samo wojny na Bałkanach to nie były wojny w Europie? Co ty chłopie gadasz.
W jaki sposób Unia zapobiegła choć jednej wojnie? Daj przykład jednej potencjalnej wojny, której Unia zapobiegła.
To, że cały kontynent był straumatyzowany i zmęczony po drugiej wojnie światowej i nikt nie chciał
@EvilToy: wydaje mi się, że od 2 września 1945r. jakieś 60% krajów (a w tym 90% ludności) na świecie nie doświadczyło wojny.

Unia Europejska była spoko, bo umożliwiała swobodny przepływ ludzi, kapitału i towarów.
Ukraina, Białoruś, Rosja + lekarze i inżynierowie z Afryki + inne barachło, które tu przybyło nie jest częścią EU, ale z tych wszystkich swobód korzysta. Na #!$%@? więc mieć obowiązki, skoro korzysta się z praw za darmo?
@EvilToy: W większości spraw tak natomiast nie podoba mi się droga w kierunku powstania państwa federalnego i przepisy typu zakaz aut spalinowych czy rezygnacja z węgla.
Lol. Jestem dumny z tego, że niespełna rozumu politycy unijni sprowadzają murzynów i arabów, żeby gwałcili nasze kobiety, jestem dumny, że niszczą gospodarkę w imię zielonego ładu opłaconego przez Chińczyków i Rosjan. Jestem dumny, jak Urszula robi przekręty na szczepionkach, a walizki z tysiącami euro łapówek szlajają się po hotelach. Jestem dumny jak kancelrze Niemiec zatrudniani są w gaspromie. Jestem dumny z tego jak w 40 lat lewaki niszczyli tą instytucje.
#
@EvilToy: O ku*wa! Głupszego komentarza dziś nie przeczytałem xDDDDD Człowieku, unia europejska to unia węgla i stali, ta unia dziś już nie istnieje. Zgadnij dlaczego Polska weszła do unii i NATO.

https://www.youtube.com/watch?v=UbDCMQISgHY - „Do wywiadu szukaliśmy buntowników, luzaków i niepokornych”- płk Andrzej Derlatka - część 1 #40

W dwóch zdaniach: Niemcy i Rosja dogadywały się, że ruscy będą będą gwarantem wschodniej granicy Polski. Jednym słowem, Unia w swoich początkach i założeniach
Mamy ogromny potencjał, który dopiero rozkwita

I to dopiero początek, bo nasza Unia dopiero się rozkręca. Żyjemy dosłownie w najlepszym kontynencie na świecie.

Ograniczanie nieuczciwych praktyk firmie Microsoft, czy niedawno Apple. Dzięki UE w erze telefonów komórkowych zakończyła się praktyka specjalnej ładowarki do każdego telefonu (gimby yyy podstawówka nie znajo), Możliwość zakładania konta bankowego w każdym kraju wchodzącym w skład UE. A to tylko jakiś czubek góry lodowej

oj tak byczqu+1. Europa