Wpis z mikrobloga

Zauwazylem, ze te przerwy na Mlecznym Scieku sluza do uzupelniania wyswietlen, wyswietlenia sie nie zgadzaja to Centaur nie wrzuca wysrywow przez pare dni i nagle te filmy co mialy po 17k dobijaja do 30k ludzie sie pytaja w komentarzach, na grupach kiedy nowe filmy, nawet na tagu co po niektorzy nie moga sie doczekac i tu sie pytaja czemu nie ma nowych filmow xD Jeszcze zauwazylem pewna kwestie kiedy Centaur uczestniczy w jakims filmie lub prowadzi "wywiad" ma to malo wyswietlen, generalnie negatywny odbior i psychol by sie dowartosciowac nie wrzuca nic nowego by jego "dzielo" nie odstawalo od sredniej wyswietlen i w chorym lbie rodzi sie poczucie, ze ludzie go uwielbiaja, a tu ktos kliknie przypadkiem, ktos wejdzie tylko napisac komentarz kiedy nowy film
#kononowicz
  • 8
@MrSpider: I po co byłyby mu te uzupełnienia wyświetleń? Dla kasy na pewno nie - więcej by zarobił mając te wyświetlenia na trochę niższym poziomie, ale na kilku filmach dziennie, zamiast mozolnie zbierać na starych.
A co do gorszego odbioru filmów z Rudym - mi się jeszcze marzy żeby jacyś nieobeznani, casualowi widzowie, których pełno na mlecznym, pytali czemu nie Jarek, tylko jakiś pedauek nagrywa xD
Myślałem nawet żeby potrollować i
@marv0oo: Tylko wtedy się sypie narracja, że wszystko przede wszystkim dla kasy. Imo ja osobiście uważam, że Rudemu naprawdę najbardziej zależy żeby zabłysnąć i być lubianym (kto pamięta początki działalności Rudego powinien wiedzieć czemu, nawet jeśli nie podziela opinii), ale obecna przerwa wydaje się bardziej prozaiczna - ot Jarula postanowił pokazać Kononowi kto tu rządzi.
To nie jest tak że Rudy każdego kontroluje - jak Aron stwierdzi że chce Konona ustawić,