Wpis z mikrobloga

Jaki laser szukać i czym się kierować przy jego zakupie? Na własny użytek do wykończenia domu, do puszek elektrycznych i może do czegoś przy skosach się przydać (poddasze). Pewnie potrzebuję jakiegoś ze statywem? Ale czym jeszcze się kierować żeby nie był jakiś drogi a wystarczający na mój użytek.. Niektórzy polecają z ali jakieś modele (tylko tutaj nie ma gwarancji). Może coś w miarę dobrego jest z Parkside? Wiedziałbym na co szukać jakiś promocji/obniżek.

#remont #remontujzwykopem #wykonczenia #budujzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mikseth: Ja używałem 2 . Jeden zielony Bosch i jeden magnuson z castoramy i oba polecam. Ten z Castoramy ma więcej linii i nie szkoda jak się spierdzieli z rusztowania/
  • Odpowiedz
@Mikseth: Nie polecam Parkside, pierwszy nie trzymał poziomu drugi uciekał 2 cm na 10m oddałem. Kupiłem firecore z alii i wszystko było okej.
  • Odpowiedz
@Mikseth: Wbrew pozorom statyw jest ważny. Ja mam takie coś: Bosch BT 150, na allegro za 190 PLN, można też wykorzystać do aparatu :)
Miałem też jakiegoś noname ale wylądował w śmietniku bo nie dało się go dobrze ustawić.
  • Odpowiedz
  • 0
Deko miałem, po jednym upadku przestało totalnie pokazywać piony, na pepperze czytałem o laserach niby huepar produkowany tam gdzie nivel, kupiłem i rzeczywiście bliźniaczo działał i wyglądał jak porównywałem do lasera nivela ekipy
  • Odpowiedz