Wpis z mikrobloga

@Mamaboss: Najlepsza ta okładka... idealnie oddaje rzeczywistość. To przecież mega dziwne i szokujące, że przeciętna dziewczyna woli towarzyskiego, zabawnego i sympatycznego faceta zamiast gburowatego, toksycznego i aspołecznego creepa xD Już abstrahu%jąc od tego jaki on ma kolor skóry xD
  • 0
@Squanto: Wiedza tajemna… Że wolimy przebojowego, dobrze wyglądającego pewnego siebie faceta, a nie grubego przegrywa siedzącego całe dnie przy kompie, który nie ma innych potrzeb oprócz fizjologicznych xD
@Mamaboss: rok później: "Zostałam sama z kilkumiesięcznym dzieckiem, ojciec dziecka nagle zniknął, pojechał do rodziny do afryki, ale nie odbiera telefonu, nie wiem co robić, nie mam za co utrzymać siebie i dziecka, ktoś wie gdzie mogę zgłosić się o pomoc?" tymczasem gość sprzed kompa po pracy w IT idzie kupić nową furę... Jedynym przegrywem na plakacie jest kobieta, standardowy scenariusz
@Mamaboss

@JaroKacz: Oczywiście, Incel grający cały dzień na komputerze w gierki = uzdolniony informatyk xD


To jak ktoś spędza czas jak lubi od razu musi być traktowany jako istota niższej kategorii bo nie ma ochoty spełniać zachcianek jaśnie pani ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pamiętaj, kropla drąży skałę, podejrzewam, że każdego dnia setki kolejnych mężczyzn w tym kraju w końcu zadaje sobie pytanie "czy warto gonić za