Wpis z mikrobloga

Zamówiłem dwie paczki, dość pilne dla mnie.

Inpost? Zamówienie wczoraj o 17:00 dziś rano o 9:00 paczka do odbioru.

Poczta Polska? Zamówienie wczoraj o 8:30 zamówienie? #!$%@? panie, to trzeba na spokojnie, jest w terminalu przeładunkowym, może na czwartek piuntek będziema.

Zaorać #!$%@? tą pocztę polską, co za #!$%@? beton perelowski....

#kurier #pocztapolska #polska #inpost
kamilwraca18 - Zamówiłem dwie paczki, dość pilne dla mnie. 

Inpost? Zamówienie wczor...

źródło: 1920px-InPost_logo.svg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 30
@massbombing_return a tam #!$%@? się #!$%@?łem jak zobaczyłem że sprzedawca zamiast DHL czy InPost wybrał ten pieprzony peerelowski beton, oni mają w nazwie kurier #!$%@? czaisz? KURIER ... a paczka nawet miasta sprzedawcy nie opuściła od wczoraj

#!$%@? wiedziałbym to bym pojechał po ten #!$%@? przedmiot osobiście straciłbym te 4h a teraz wszyscy #!$%@? bo części brak, w te #!$%@? KURIER chyba dopiero Grażyna z Krystyną liczą na sortowni pudełka do
  • Odpowiedz
@kamilwraca18: Ale co wspólnego ma robienie zamówienia o jakiejś godzinie, z firmą kurierską? XD

Przecież to sprzedawca ogarnia te tematy i on robi wysyłkę tak, żeby jeszcze dzisiaj się to zabrała kurierem lub nie. Jak on nie wystawi paczki o odpowiedniej porze, to żaden inpost nie dostarczy następnego dnia.

A ja jakiś czas temu musiałem wybierać opcję poczty, bo sprzedawca na allegro nie dał innej opcji i też psioczyłem, aż
  • Odpowiedz
@kamilwraca18 ¯_(ツ)_/¯ pośpiech zabija powoli. Jak nie ma inpostu u sprzedającego to szukam kogos innego :p a paczkomaty to najlepsze co sie moglo przydarzyć w ecommerce
  • Odpowiedz
  • 0
@xyz_xyz no właśnie ... Wybrałem przesyłkę kurierską, bo myślałem że będzie w miarę okej ale jak zobaczyłem wczoraj mejla od Pocztex to już #!$%@? wiem, że paczka będzie szła przez Chiny na plecach biednych dzieci, które muszą to pieszo dostarczyć
  • Odpowiedz
@kamilwraca18 co zrobic, ja szukam innego a Ty lubisz ryzyko :p mowia ze kto nie ryzykuje to nie pije szampana ale nje tym razem maj frjedn :D paczka bedzie za tydzien, do zoba papa xd
  • Odpowiedz
@kamilwraca18:
Poczta ma swoje wady, ale nie ma gorszej firmy niż Inpost. Tam jak kurier doręczy paczkę pod adres, to jest święto, zazwyczaj albo zostawia paczki na ulicy (bez żadnego info), albo wywozi do punktu odbioru albo jakiegoś sklepu (bez info do którego, szukaj sobie sam). Infolinia nie widzi problemu, bo kurier wbija, że dostarczył, więc o co mi chodzi. Trochę lepiej jest z paczkomatami, choć zazwyczaj jest to inna
  • Odpowiedz