Wpis z mikrobloga

W następnym tygodniu wylatuje do Kenii i tak kminie czy brać ze soba aparat czy nie? Obawiam się trochę o sprzęt który do tanich nie należał (Nikon Z5 + 28-75 F/2.8) ale z drugiej strony mogą być okazje do ładnych fotografii i będę później żałować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak lecicie na wakacje to bierzecie coś więcej oprócz telefonu jeśli o fotki chodzi? Sam mam iPhone’a 14 Pro Max ale wiem że jednak telefon to nie to samo #fotografia #hobby #podroze #gownowpis
maikeleleq - W następnym tygodniu wylatuje do Kenii i tak kminie czy brać ze soba apa...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@maikeleleq bierz i się nie zastanawiaj. Wszędzie możesz go stracić i nie musi być to Kenia. Okazji będzie aż nadto. Tylko pamiętaj - aparat trzymaj przy sobie i nie chodź w strefy no go
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Hej, to trochę zależy od tego co i w jaki sposób chcesz robić.
W Nairobi - nie wyciągałem nawet telefonu specjalnie w mieście - poza miastem, w ogrodzonym ogrodzie botanicznym spoko, ale na ulicy już nie.
Na Safari - tu telefon w łapie cały czas, sporo ludzi z dobrymi aparatami i absolutny raj dla fotografów - jeśli kogoś kręci dobre zdjęcie to koniecznie.
Wybrzeże, Diani/Mombasa - dobry aparat raczej
  • Odpowiedz
@Trunadur na szczęście nie miałem jeszcze przypadku gdzie obsługa hotelowa mnie okradła ale jakieś tam przypadki w różnych krajach słyszałem, chociaż fakt, tam gdzie tubylcy to raczej nie warto chodzić z drogim sprzętem jeśli komuś życie miłe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz