Wpis z mikrobloga

@Mengzi: PRL dawno spadł z rowerka, a mentalność z tamtego okresu jakoś przesiąkła na kolejne pokolenia. Wielu złodziejstwo dalej postrzega jako przejaw sprytu, a nie patologię. Niestety patologii tego nie wytłumaczysz zwłaszcza, że tworzenie jakiejkolwiek własność intelektualnej raczej im nie grozi i nie przekonają się na własnej skórze czym jest piractwo. ¯\(ツ)/¯

Walka z wiatrakami ale przynajmniej można się pośmiać.
@Mengzi: to moze zdecydujcie sie kto jest w koncu zlodziejem bo na #nintendo to widze juz spora odklejka sie dzieje

Jak #!$%@? piwo z zabki, jestem zlodziejem
Jak te sama gre odpale na kompie jestem takim samym zlodziejem?
Jak sciagne gre z torrenta i odpale na konsoli, jestem zlodziejem do kwadratu?
Jak kupie gre pudelkowa za granica, czym wg wykopowych ekspertow przyczyniam sie do gowno dystrybucji w Polsce i utraty zyskow,
co ty #!$%@? człowieku


@ruum: może spróbuj jeszcze raz tylko tym razem dla odmiany jak istota rozumna? Odnieś się do fragmentów mojej wypowiedzi i użyj jakiś argumentów. No chyba, że istotą rozumną nie jesteś? Jeśli tak zrób wszystkim przysługę i usuń konto podnosząc tym ogólny poziom tego chlewiku choć odrobinę.
Albo kartridż.


@josedra52: przyznaj się lepiej, że zmyśliłeś tą historyjkę na potrzeby usprawiedliwienia własnego piractwa, a pudełko z oryginalna grą na Switcha w najlepszym wypadku ktoś dał ci do potrzymania. Ile to już było przypadków tych uczciwych piratów i praktycznie za każdym razem okazywało się, że to gówno prawda lub w najlepszym wypadku półprawda.

Pamiętam takiego jednego asa, który faktycznie kupował gry ale w związku z tym, że miał ich dużo
@Mengzi: PRL dawno spadł z rowerka, a mentalność z tamtego okresu jakoś przesiąkła na kolejne pokolenia. Wielu złodziejstwo dalej postrzega jako przejaw sprytu, a nie patologię. Niestety patologii tego nie wytłumaczysz zwłaszcza, że tworzenie jakiejkolwiek własność intelektualnej raczej im nie grozi i nie przekonają się na własnej skórze czym jest piractwo. ¯\(ツ)/¯


@OlFunkyBastard: ale ty masz kompleksy stary
ale ty masz kompleksy stary


@Kryspin013: weź znajdź sobie w końcu chłopaka, a nie ciągle do mnie zagadujesz nie mając nic do powiedzenia. Tłumaczyłem ci wielokrotnie jestem hetero i nie interesują mnie twoje zaloty. Każda potwora znajdzie swojego amatora nawet ty...

Powodzenia!
@OlFunkyBastard: @Mengzi chlip chlip biedna skosna korporacja bez dystrybucji w Polsce sprzedajaca tablet z 2015 roku do niedawna w cenie nowinki taka biedna ze trzeba byc jej rycerzem w internecie. Okradanie nintendo to nie tylko przyjemnosc ale i obowiazek.
i w #!$%@? mam co myslisz o tym, powiedz cos wiecej poza nazywaniem zlodziejem, bo to juz sie przejadlo w '98
ja_kasztan - @OlFunkyBastard: @Mengzi chlip chlip biedna skosna korporacja bez dystry...

źródło: 6nmy0t2x9t381

Pobierz
@Kryspin013: weź znajdź sobie w końcu chłopaka, a nie ciągle do mnie zagadujesz nie mając nic do powiedzenia. Tłumaczyłem ci wielokrotnie jestem hetero i nie interesują mnie twoje zaloty.


@OlFunkyBastard: Żałosne są te twoje podrygi. Udzielasz się na tagach, na których ja się udzielam, więc nie traktuj siebie jako jakąś wyjątkową jednostkę gdy ci odpiszę pod jakimś postem kilka razy w miesiącu.

Jakbyś nie miał kompleksów to byś po prostu
i w #!$%@? mam co myslisz o tym, powiedz cos wiecej poza nazywaniem zlodziejem, bo to juz sie przejadlo w '98


@ja_kasztan: po pierwsze jesteś patusem, a po drugie prawda o tym, że piractwo to forma złodziejstwa nie dezaktualizuje się z czasem, a po trzecie jeśli nie podoba ci się cena lub cię nie stać nie kupuj.

Jakbyś nie miał kompleksów to byś po prostu na wykopie wyłączył sobie opcję powiadomień
@Kryspin013: znajdź homosiu chłopaka i usuń konto komuchu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@OlFunkyBastard: klasyka, #seksualnefiksacjeprawicy

Jak cię tak bardzo bolą moje komentarze na stronie ze śmiesznymi obrazkami to serio sobie ustaw wyłączenie powiadomień od osób z #czarno i po prostu mi nie odpisuj. Bo tak to robisz tylko z siebie głupka.

Piszę ci to jako dobra rada, z którą zrobisz co chcesz, bo z twoich kompleksów