Wpis z mikrobloga

#rojst Może mi powiedzieć ktoś czemu wątek Zarzyckiego jest tak z dupy niedomknięty?
Gość #!$%@? #!$%@?ł jednego z głównych gangusów (Tak, wiem że nie zabił, ale na jedno wychodzi), sam znalazł miejscówkę z ciężarówkami, uratował dzieciaka, przy okazji waląc jak jakiś Rambo owczarka na strzała, tylko po to by w ostatniej swojej scenie popłakać się do Jaz i "dzięki na wszystko", mimo że w sumie #!$%@? ona mu pomogła xD
Nic #!$%@?, nawet dziękuję od córki, tylko jeszcze ta do Jaz "jesteś moją 2 mamą", no #!$%@? pysznie to wyszło.
  • 4
@PapugozZz obejrzyj jeszcze raz wszystkie 3 sezony i zobaczysz, że ta seria ma to do siebie po prostu, dziwnie kończy wątki, a niedopowiedzenia są głównym elementem każdego sezonu. Fabuła i wątki generalnie są genialnie rozwijane, ale finał w każdej części zawodzi niedopowiedzeniem czy brakiem wyjaśnień. Taki zamysł chyba. Ale co by nie mówić to klimat jest genialny i odwzorowanie rzeczywistości tamtych lat zasługuje na pochwałę bo gra w gumę czy wtargnięcie cyganów