Wpis z mikrobloga

Oglądałem prawie wszystkie odcinki #audytobywatelski i niemal zawsze największą pajacerkę odstawiali faceci. Zazwyczaj byli to policjanci i ochroniarze, nieco rzadziej wojskowi. Kobiet parę się przewinęło, ale ich zachowanie wobec Audytora nie było jakieś szczególne negatywne. Nawet był przypadek gdy babka próbowała trochę utemperować porywczego kolegę z patrolu.

No ale ostatnio Audytor na swoim kanale pokazał dwie aroganckie policjantki i wykopki dostały małpiego rozumu. Przy poprzednich filmach atakowani byli konkretni funkcjonariusze, ewentualnie policja i wojsko jako całość. Tutaj natomiast cały jad komentujących został skierowany w stronę płci policjantek - TO SĄ BABY więc hehe wiadomo, że toksyczne i tylko do garów się nadają i w ogóle #logikarozowychpaskow

Oczywiście gdyby jakaś Maja Staśko napisała na twitterze, że przyczyną agresji, buty i arogancji policjantów płci męskiej jest ,,toksyczna męskość'' to dokładnie te same osoby by pisały, że wyrwane z kontekstu, cherry picking i Majka pewnie dawno normalnego chłopa nie miała. #logikaniebieskichpaskow

Kiedyś widziałem wywiad z Grażyną Biskupską (byłą naczelnik Wydziału Zwalczania Terroru Kryminalnego Komendy Stołecznej #policja ) i ona mówiła, że przy tych grubych sprawach (gangi, morderstwa, terror kryminalny) w pionie śledczym pracowało dużo kobiet, bo były dokładne, wnikliwe i dobrze analizowały dowody. Biskupska raczej wie co mówi, bo w branży jest bardzo ceniona za profesjonalizm (to zresztą chyba jedyna babka, która zaszła tak wysoko w polskiej policji).

#gownowpis
abandon - Oglądałem prawie wszystkie odcinki #audytobywatelski i niemal zawsze najwię...

źródło: how_it_works

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
niemal zawsze największą pajacerkę odstawiali faceci. Zazwyczaj byli to policjanci i ochroniarze, nieco rzadziej wojskowi.


@abandon: Zobacz na rozkład płci w tych zawodach to będziesz miał odpowiedź dlaczego tak jest
  • Odpowiedz