Wpis z mikrobloga

Niesamowity jest ten tag, spadki już za rogiem, już za momencik będą zobaczycie. I tak od paru lat xD
Jak nawet będzie korekta o 10%, to i tak jakie to ma znaczenie przy wzroście o 100% w ostatnich 10 latach.
No ale wtedy mick otworzy szampana, bo przewidział i w końcu kupi tą kawalerkę #nooffence
#nieruchomosci #polska #kredythipoteczny
  • 6
  • Odpowiedz
@Wraczek: I spadki były, a że (nie)rząd PiS wolał biznes z deweloperami a nie dobrze dla Polaków to wprowadził Bezpieczny Kredyt 2%. Nie oszukujmy się, te całe wzrosty ostatnie lata to tylko Glapiński i Morawiecki - niszczenie wartości nabywczej złotówki i nie wiem jak nazwać to co robił Morawiecki, niegospodarność?
  • Odpowiedz
@Wraczek: No nie wiem czy tu ludzie wierzą w spadki, raczej narzekają na odklejenie rynku i niekończące się wzrosty. Ja nie wierzę, że spadki będą, uważam, że powinny być z wielu zdrowych powodów i bardzo chciałbym by były, ale najbliższe 10 lat to będą dalej wzrosty lub w najlepszym wypadku stagnacja. Nie wiem kto tu wierzy w spadki tak naprawdę?
Spadki będą za jakieś 30 lat, tylko wtedy przy wymierającej Polsce
  • Odpowiedz
@Wraczek: Bo wszystkie sensowne sygnały wskazują na spadki ale Państwo programami z dupy pompuje balonik. Jestem ciekaw co będzie następne - utylizacja wielkiej płyty bo niebezpieczna czy przymusowe termomodernizacje bo foki płaczą
  • Odpowiedz
@jacos911: trochę prawda, trochę nie prawda. Bezpieczny kredyt nie wszedł z dnia na dzień i sami spadkowicze wieszczyli, że najlepsza strategia to zarezerwować jak najszybciej i załadować się po same jaja na 500k w tani kredyt. A potem niekonsekwentnie się tego nie trzymali i biadolą teraz, że Morawiecki im plany pokrzyżował. Bezpieczny kredyt kompensował wzrosty, bo sam kredyt był o wiele korzystniejszy niż wzrosty cen zwłaszcza w początkowej fazie programu. Resztę
  • Odpowiedz