Wpis z mikrobloga

Chyba coś źle robię, bo nadal nie aktualizują się filmy w historii. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Shortsy pokazują się w historii po obejrzeniu, ale je wyłączyłem bo nie chcę żeby mi się nie pokazywały w aplikacji.

Pobrałem najnowszy youtube revanced po odinstalowaniu poprzedniego i zainstalowałem wraz z revanced manager, z ich oficjalnej strony.

A wy jaką wersje instalowaliście? Może powinienem revanced extented? @MateMizu @zaciskk
#youtubevanced #revanced #youtube
Borealny - Chyba coś źle robię, bo nadal nie aktualizują się filmy w historii. ( ͡° ʖ...

źródło: temp_file5339288658562741732

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Napewno nie jest to oficjalna strona revanced i napewno bałbym się instalować coś z tej strony. Druga sprawa że u mnie po instalacji aktualizacji historia nadal nie działa. Na reddicie masa osób donosi że u nich też aktualizacja nie naprawia historii.
  • Odpowiedz
  • 0
@MateMizu: @Spell_17 a macie na androidzie i wersję rooted czy non-rooted? Ja mam android i non-rooted. Za bardzo się na tym nie znam, ale rooted chyba znaczy, że jakieś zabezpieczenia były zdjęte?
  • Odpowiedz
@Borealny: Działać pewnie będzie, ale to nie jest oficjalna strona. Do aplikacji logujesz się hasłem do konta google, a że strona z której ściągałes jest nie oficjalna, to wpisywanie hasła w aplikacji ściągniętej z tej strony jest co najmniej ryzykowne. Na Twoim miejscu usunął bym wszystko ściągnięte z tej strony, zmienił hasło do google i zainstalował wszystko z oficjalnej strony, ewentualnie z poradnika na Reddit.
  • Odpowiedz