Wpis z mikrobloga

Od dziecka lubiłem #lego i lubię i teraz. Czasem poskładam Lego Friends z dzieckiem, czasem żona mi kupi od 'dzwona' jakiś mały zestawik na urodziny czy święta.

Wszystko jest pięknie do momentu końca składania, czyli największej frajdy. U dzieci to wiadomo - klocki służą do dalszej zabawy.
Ale u dorosłych? Zawsze najgorszą rzeczą u mnie jest to, co zrobić ze złożonymi zestawami. Sensu kładzenia kilkunastu na półkę jako zawalacz miejsca nie widzę. Do tego nieziemsko zbierają kurz a wytarcie ich to karołomne zadanie i po prostu nie wyglądają za dobrze.

Wiem, że jestem w mniejszości i sporo osób ma fajne zestawy czy dobrze wyeksponowane, ale mnie zawsze raziło co tu zrobić z tymi gotowymi klockami. Podzielacie tą opinie?

#zalesie #gownowpis #zabawki #doroslosc
ATAT-2 - Od dziecka lubiłem #lego i lubię i teraz. Czasem poskładam Lego Friends z dz...

źródło: Screenshot 2024-03-04 at 10.28.51

Pobierz
  • 6
@ATAT-2: Zacząłem zbierać trochę lego (Gwiezdne Wojny) i wychodzę z założenia, że to hobby potrwa po prostu do pewnego momentu. Mam kilka zestawów w głowie, które chcę, ale ostatecznie dojdę do limitu pojemności półek i zaprzestanę.
  • 0
@ATAT-2 mam duzo miejsca i mmogę je dla Ciebie przechowywać, nawet za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) będę wysyłał zdjęcia jak im dobrze i jakie mają doborowe towarzystwo
@ATAT-2: szafki z przeszklonymi drzwiami i kurzu nie ma tyle. Ilość kurzu zależy od tego jak czysto jest w domu, a posiadanie zwierząt przyspiesza osiadanie syfu na klockach. Zawsze można pooglądać poprzestawiać i przeczyścić co jakiś czas.
Niektóre zestawy można wykorzystać do budowy swojego własnego projektu i to jest właśnie dla dorosłych bo dzieci nie zawsze ogarniają wielkie i skomplikowane konstrukcje. Połączenie mindstorms i technic przekracza możliwości umysłowe wielu dorosłych.
Ja