Wpis z mikrobloga

Wywołał ogromny ból dupy Julek i sojowych chłopaczków. Między innymi powiedział, że kobieta po 25 roku życia to STARA BABA i że od takich można się hivem zarazić i żeby nie brać takich tylko młodsze XDDD

Absolutny SIGMA. Przesluchalem wywiad na kanale zgrzyt i zgadzam się w 90% z tym co mówi. Mądry, inteligentny i zabawny człowiek.

Robert PASUT – SZANUJESZ PLUSUJESZ

#bekazlewactwa #youtube #przegryw #p0lka #famemma #heheszki
KRZYSZTOFDZONGUN - Wywołał ogromny ból dupy Julek i sojowych chłopaczków. Między inny...

źródło: temp_file4145025689087734738

Pobierz
  • 55
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Byku, gdyby każdy miał tak podchodzić do życia że związek i tak się rozpadnie to nikt by ze sobą nie był a znam mnóstwo osób które są lub były razem nawet 50 lat XD To coś w stylu ,, Po co się badać skoro tak czy tak pewnie już za późno i nie da się uniknąć chorób'' Jest sens. Mam nie wchodzić w związek w momencie się zakochałem bo mam
@PolskaWrona: no dzisiejsi "mezczyzni" przejmuja kobiece role mają podobny mental, że sława i piniondz puci przeciwnej działa na nich afrodyzjakalnie i pewno dlategóż miedzy innymi z takiej fagaciej obrzydliwości poniżej przeciętnej robią boginię( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KRZYSZTOF_DZONG_UN mnie najbardziej śmieszy to zdziwienie norników, bo jak to ten Robert ze śmiesznych wywiadów na tiktoku jest po prostu przećpanym chamem. Podobnie było po odcinku na goats. Wcale sam nie opowiadał wiele razy jak bardzo ma zrytą banie przez narkotyki a jego była dziewczyna nie zostawiła go i nie nagrali razem filmiku w którym tłumaczy dlaczego nie chciała z nim już być.
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:
Zawsze smieszy jak kazdego dnia praktycznie z kazdej strony, na wykopie, partalach randkowych, nawet w mainstream mediach jest codzienna fala hejtu na wiekszosc facetow jacy to nie sa #!$%@?.

"Jak nie masz tego i tego do nawet nie marnuj mojego czasu."

Na wykopie codziennie obrazanie np. post ktory wrzucila jakas rozowa co pozniej zalila sie depresja o tresci +- "tylko niscy mezczyzni kochaja niskich mezczyzn" zbiera kilkaset plusow.

W mediach