Wpis z mikrobloga

#tinder #zwiazki nie wiem co się zmieniło ale mam wrażenie ze dzisiejsze 27-28latki są dużo bardziej zainteresowane seksem niż ich rówieśniczki jeszcze 4-5 lat temu. Wróciłem na polski rynek matrymonialny po jakichś 4 latach. Nagle same wpraszaja się na wieczór, otwarcie dają znać ze po spacerze „jeszcze nie jest tak późno”, kiedy ja chce się położyć spać #!$%@? po 4h maratonie one chcą jeszcze. To 3 różne dziewczyny. Nie wiem czy to moje libido tak spadło, loxmaxing tak mi zwiększył SMV, czy dzisiejsze kobiety są jakieś inne. Albo za dużo kminie
  • 12
  • Odpowiedz
@fiir nie na duzo bardziej zainteresowane tylko znudzilo im sie udawanie, na tinderze milosci nie znajdziesz, chca seksu i tyle, tam przecietny facet ma iq nisze niz mrowka, na co liczysz?
  • Odpowiedz
  • 0
@stormi @wstanczyk to nie mężczyźni ani kobiety są głupie. To ludzie są głupi generalnie. A w relacjach z płcią przeciwna w przeciwieństwie do przyjaźni patrzymy na wygląd, wiec takie sa efekty.
  • Odpowiedz
To ludzie są głupi generalnie. A w relacjach z płcią przeciwna w przeciwieństwie do przyjaźni patrzymy na wygląd, wiec takie sa efekty.


@fiir: Tyle, że w normalnym życiu na atrakcyjność ocenia się po innych rzeczach, niż statyczne zdjęcie. Na tinderze pula cech, którymi możesz się wyróżnić jest bardzo ograniczona, więc się wpasowujesz, albo giniesz, bo dziesięciu na twoje miejsce.
  • Odpowiedz
@fiir: Ja mam doświadczenie tylko z jedną żabcią od 10 lat, ale widzę, że wcale nie ma gorszego libido ode mnie, tylko często właśnie wyższe. Mi wystarcza 1 na dzień ,ale ona często mnie męczy na drugą rundę, gdzie ja ewidentnie nie mam potrzeby na powtórkę. Także generalnie coś w tym jest. Kobiety potrzebują żeby je zabawiać, a jak się odmawia wpadają w zły nastrój i się obrażają.
  • Odpowiedz