Wpis z mikrobloga

Po kupnie Concorde z #aliexpress ( https://wykop.pl/wpis/75021375/testowo-kupilem-concorde-w-wersji-aliexpress-264zl ) tym razem wleciał chiński Titanic z Temu za troche ponad 600zł (z kuponem na 150zł) xD

Ogólnie TO JEST WIELKIE i wyszło jakieś 20-22h budowania (ale takiego na czillu, serial w tle itp.). Momentami fakt faktem monotonnie ale overall 10/10.

Jak z jakością?
Tak jak i w Concorde to nie było żadnego problemu ze składaniem klocków, wszystko wchodziło i trzymało się idealnie xD Jedyny problem z klockami miałem w pierwszej fazie budowy gdzie kilka elementów było delikatnie luźnych. Myślałem, że to wina klocków ale potem doszły kolejne części które to usztywniły i już było git.

Na początku budowy był problem z jednym klockiem przez co musiałałem inny mały klocek usunąć. Finalnie to chyba ja popełniłem błąd bo na koniec budowy został dobry klocek który tam pasuje bez kombinowania xD

Jeden klocek był uszkodzony podczas produkcji (nadtopiony). Z uwagi na to, że 2/3 klocka były nadal git a sam klocek jest widoczny tylko z jednej strony (elementy maszynowni statku) to nie stanowiło to problemu.

A, trochę oznaczenia woreczków na początku były dziwne (zamiast np. 1 woreczka to otwierało się 3 albo 4) ale szybko można się przyzwyczaić.

Linka do zestawu nie dam bo z tego co widzę z Temu już to zniknęło. Równocześnie patrząc na reddita tych Titanicków jest kilka firm wiec kij wi co się trafi xD Mi się budowało super i w tej cenie to było 10/10.

#lego #chinskiecuda
epll - Po kupnie Concorde z #aliexpress ( https://wykop.pl/wpis/75021375/testowo-kupi...

źródło: PSX_20240304_090413

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
ajebiste gówno, zajmuje miejsca w choi i tylko zbiera kurz, XDD


@202492: ale daje dumę z posiadania fizycznego osiągnięcia. A jak uzbiera odpowiednią ilość to i wyrzutów sumę nią ile hajsu poszło.
  • Odpowiedz
@zibizz1 raz musiałem ręką przez papier gówno kształtować bo #!$%@?łem 2kg wafelków i zacięło się w połowie tak twarde i grube było. Czułem się wtedy zgwałcony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz