Wpis z mikrobloga

@grim_fandango: Za to Konfederacja nie potrafiła przygotować dobrze nawet 1 ustawy xDDDDD
Serio myślisz, że większośc wyborców Tuska albo Trzeciej Drogi poszła głosować na nich, ponieważ obiecali handlowe niedziele albo paliwo po 5.19 zł? Really? To według Ciebie najpoważniejsze tematy po tym jak przez 8 lat rządów PiS zostało zdemolowane całe państwo i wszelkie instytucje? Przecież gdyby pisowcy wygrali 3 kadencję to mielibyśmy już Węgry bis albo Białoruś w wersji light.
@Al-3_x: O to właśnie im chodzi - jedni śmieją się z konfederacji, inni z pisu a jeszcze inni z koalicji. Przykre jest tylko to, że taki podział służy systemowi. Im bardziej ludzie są podzieleni tym lepiej - nieważne kto rządzi. A czym się różni pis od po? Konfederacja od lewicy ? PSL od jeszcze kogoś innego ? Pustymi hasłami głoszonymi przed wyborami. Każdy polityk myśli tylko o sobie - bez względu
@Al-3_x: najgłupsi są wyborcy, którzy zagłosowali na 100 konkretów Tuska a dostali figę z makiem buhahaha


@grim_fandango: Większość jednak głosowała za wymieceniem PiSowskiego śmiecia, a nie za jakimiś obietnicami. Póki co jesteśmy zadowoleni ze stanu rzeczy. Stara PiSowska dziadyga, wraz z resztą PiSowskiej mafii nie okrada już podatników. Tylko za tym głosowałem i to dostałem, jestem w 100% spełniony.
najgłupsi są wyborcy, którzy zagłosowali na 100 konkretów Tuska a dostali figę z makiem buhahaha


@grim_fandango: głupi to są konfiarze myślący, że koalicja 4 partii magicznie zgodzi się na wypełnianie programu tylko jednej partii. PO ma swój program, TD swój, a Lewica swój. Często postulaty są sprzeczne.

Ja wiem, konfiar to prosty człowiek i zdania złożonego nie zrozumie, a co dopiero jak sam ma pomyśleć. 4 partie w koalicji muszą iść