Wpis z mikrobloga

Ostatnio zauważyłem spory zjazd jakościowy tych filmów od Genzie i Ekipy. Zazwyczaj puszczam sobie te odcinki do jedzenia, ale szczerze mówiąc ostatnio już nawet średnio chce mi się je oglądać. Pomysły na odcinki kiepskie i w zasadzie powtarzające się w kółko, zadania robione na #!$%@?, jak najszybciej z niewielkim zaangażowaniem. Mam wrażenie, że w Genzie ta jakość i energia zniknęła wraz z odejściem Mortalcia. A Julita i Kostek chociaż mieli być swego rodzaju odświeżeniem, to raczej nie wnieśli niczego nowego swoją obecnością. A reszta ma swoje kanały i bardziej na nich się skupia. W Ekipie wcale nie lepiej, najbardziej przebija się tam Dominik i trochę Olek, reszta to dno dna. No cóż, ale wyświetlenia się zgadzają, a o to koniec końców chodzi.
#friz
  • 5
To się nazywa dorastanie i przestają cię głupoty dla plebsu interesować ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Foxlifejenkins: Raczej odcinanie kuponów, poza tym w momencie kiedy robisz słabe treści i zrobisz coś na trochę lepszym poziomie to ma to pogłos x2
A Julita i Kostek chociaż mieli być swego rodzaju odświeżeniem,


@DoYouKnowWhereTheWildThingsGo: Julita raczej miała być uzupełnieniem na czas ciąży Wersow. Na zdrowy rozum, nie bierzesz blisko 24/25 letniej kobiety żeby coś odświeżyć zwłaszcza jak masz już osoby o takim profilu samym, do tego laska jest dziewczyną Qry'ego z którym uniwersum ekipy wtedy zaczynało latać.