Wpis z mikrobloga

@Panzerhund:

Pewnie większość to mieszkania na wynajem, żeby wydać na coś hajs, który zalega na kontach. Ja się tak zastanawiałem właśnie, że trzeba być chorym, żeby kupować sobie w takich miejscach mieszkanie "dla siebie". Co drugie mieszkania to będą regularne wieczory kawalerskie czy inny wynajem krótkoterminowy.
@RozkalibrowanaTurbopompa: no to nie zazdroszczę zdziwienia, no ale mieszkania tyle teraz kosztują i to w stanie deweloperskim. To jest wykończone, więc wcale nie jest jakoś bardzo drogo. Ponadto, małe mieszkania zawsze są droższe w przeliczeniu za metr kwadratowy.
A co do Olimpii Port, no cóż... o gustach nie ma co dyskutować (a wybór "idealnego" osiedla do życia to kwestia gustu). Dla mnie to jest najlepsza lokalizacja we Wrocławiu ¯\(ツ)/¯
Dla mnie to jest najlepsza lokalizacja we Wrocławiu


@aikonek: nie no, ja wiem, że jesteś odklejony, ale nazywanie tego blokowiska bez usług i bez dojazdu gdziekolwiek najlepszą lokalizacją do życia to jest mocne iks de. Gaj, okolica mostów warszawskich, Różanka, Zalesie, Zacisze. No jest mnóstwo lepszych miejsc w zależności od tego, czego się potrzebuje.
@Ogau a Ty znowu się ze mną niby nie zgadzasz, a potem potwierdzasz to co napisałem... Istotę rzeczy sam zawarłeś w ostatnim zdaniu : "w zależności od tego czego się potrzebuje". No i to osiedle w pełni zaspokaja moje potrzeby.