Wpis z mikrobloga

Po półrocznej przerwie witam Mireczków ponownie z nowym wpisem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Prowadzenie bloga trochę przygasło, ale wciąż od czasu do czasu robię foty i przysiadam do pisania, dużo tekstów mam jednak rozgrzebanych i leżą niedokończone. Udało się za to skończyć wpis z jesieni - którą spędziłem w Hiszpanii, ale z dala od wybrzeża, tygodniami wspinając się i zwiedzając Albarracin i okolice, które w 2005 roku uznane zostało za najładniejsze miasto Hiszpanii. Wrzucam na Mirko tylko zajawkę, bo jest sporo zdjęć, dlatego chętnych zapraszam do wpisu tutaj (na blogu nie ma ani jednej reklamy):

Albarracin. Boulderowy raj i najpiękniejsze miasteczko Hiszpanii

Na zachętę dorzucam jeszcze zdjęcie z jednego kamieni, gdzie miałem okazję fotografować o niebo lepszych ode mnie wspinaczy.

Mam nadzieję, że zawitam z kolejnym wpisem szybciej, niż za kolejne pół roku ¯\(ツ)/¯

IG

#zwtravel

#podroze #podrozujzwykopem #hiszpania #fotografia #wspinaczka

Wołam tylko tych, którzy plusowali odpowiednie komentarze przy poprzednich wpisach (lub są zapisani na listę na Mirkolistach). Jeśli nie chcesz być więcej wołany/a - zaplusuj odpowiedni komentarz niżej. Jeśli chcesz dołączyć do wołania - również zaplusuj odpowiedni komentarz niżej :)
zbigniew-wu - Po półrocznej przerwie witam Mireczków ponownie z nowym wpisem (⌐ ͡■ ͜ʖ...

źródło: albarracin-004

Pobierz
  • 43