Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do mężczyzn w małżeństwach/związkach. Zdarza wam się lajkować zdjęcia znajomych kobiet w mediach społecznościowych? Jakie macie do tego podejście? #malzenstwo #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim kwestia tego co jest na zdjęciu.
Jak jakieś fajne wydarzenie okolicznościowe, lub jakiejkolwiek wydarzenie to luz. Czasami nawet ładny wygląd, bo czemu nie jeśli jesteś uczciwy i robisz to bo ktoś po prostu ładnie wygląda.

Wszystko musi mieć swoje granice przyzwoitości, jak będziesz #!$%@?ł lajka pod każdym zdjęciem i się ślinił to logiczne że różowa się #!$%@? że coś nie tak
Anonim (nie OP): Jestem w związku. Wiek po 30.

Pytanie do mężczyzn w małżeństwach/związkach. Zdarza wam się lajkować zdjęcia znajomych kobiet w mediach społecznościowych?


Tak, jak najbardziej. Często, prawie codziennie. Moja partnerka o tym wie, co jest chyba normalne. Zresztą nawet robię to przy mojej partnerce, co w tym dziwnego że lajkuję jakąs kobietę która dobrze wygląda? Po to wrzuca, żeby inni widzieli, skoro inni widzą to mogą lajkować, skoro ja
@mirko_anonim: tak, zdarza się. A jakie mam podejście, nijakie. Lajkuję bo mi się wyświetlają zdjęcia znajomych, to im z sympatii lajkuję. Nie dlatego,że mi się jakaś dupa podoba, tylko tak po znajomości lajkuję, tak jak się mówi ludziom dzień dobry.