Wpis z mikrobloga

@niewiadomocowscenariuszujest: Kobiety mogą zmieniać temat ile chcą, ale problem tkwi w tym, że lecą na wygląd. Dopóki to się nie zmieni, mężczyźni będą sami a kobiety zaliczane i rzucane przez chadów. Swoją drogą nie rozumiem dlaczego one znaszą bycie taką babą na jeden raz. Gdybym ja był kobietą to zweryfikowałbym swoje wybory dawno temu.
  • Odpowiedz
  • 37
@LostHoldenCaulfield Każdy leci na wygląd bo tylko to się liczy. Nikogo nie obchodzi charakter, problem jest wtedy jak ktoś jest tak #!$%@? że nawet uroda nie nadrabia. Bo większość ludzi chyba jest normalna i da się z nimi dogadać
  • Odpowiedz
@onepnch: Negatywne cechy są pozytywne dla kobiet. Dlatego gwałciciel i manipulator z mojej pracy ma mega powodzenie u kobiet i jak coś złego nawet powie to kobiety zaczynają go tłumaczyć, że pewnie żartował albo przekręcają jego słowa, żeby miały pozytywne znaczenie. Masz mordę - nic nie musisz, kobiety wszystko zrobią za ciebie.
  • Odpowiedz
@onepnch: no każdy leci na wygląd, ale niektórzy lecą w pragmatyzm i związki z rozsądku. Jako facet wolałbym mieć brzydszą kobietę z dobrym, ciepłym i kobiecym charakterem niż supermodelkę wariatkę, o którą musiałbym się ciągle bać że doprawi mi rogi i mnie zostawi.
Wiadomo, że na jednorazowy czy kilkurazowy numerek to lepiej mieć atrakcyjnego partnera.
  • Odpowiedz
Jako facet wolałbym mieć brzydszą kobietę z dobrym, ciepłym i kobiecym charakterem niż supermodelkę wariatkę, o którą musiałbym się ciągle bać że doprawi mi rogi i mnie zostawi.


@Nowystaryziel: Czemu nie ładną z fajnym charakterem. Wiadomo że brzydszą nie znaczy zejście z 10 na 5 tylko raczej z 10 na 9 XD
  • Odpowiedz