Wpis z mikrobloga

tak, 800 tyś jeszcze może. Że ludzie dalej wierzą w takie bzdury


@soroz30: bzdury xD
Ich byly prezydent mowi o zniszczeniu atomowym Polski, historycznie ruscy dokonywali rzezi na Polakach od zawsze, podczas 2 wojny swiatowej i przed zabili 1.5mln +.
Zabicie kilkaset tysiecy Polakow dla nich to byloby jak splunac, taka prawda.
  • Odpowiedz
dobra, pakuj mandzur i jutro masz desant w Moskwie. Przejmiesz władze na kremlu, i wszyscy będziemy żyli w pokoju.


@G06DbT: A co ci sie nie podoba w stwierdzeniu, ze rosjanie mordowaliby nas bez zadnych oporow?

bzdury o 80 tyś ofiar podczas oblężenia Mariupola. To są liczby zupełnie niewiarygodne i bez potwierdzenia w poważnych źródłach.


@soroz30: Zadne bzdury, tylko fakty policzone mogily z satelity + zeznania swiadkow i prezydenta mariupola o
  • Odpowiedz
  • 0
@Grooveer: nie ma żadnych dowodów, że liczba krabów wynosi tyle a tyle, bo to są informacje niejawne. Natomiast z samego materiału filmowego i zdjęciowego, który kraży w necie widać, że porażeń uniklalnych egzemplarzy krabów było kilkadziesiąt conajmniej. I nie, na źródłach typu oryx nie ma nawet połowy, gdyż nie są pod tym kątem regularnie updejtowane. Biorąc pod uwagę, że część materiałów ukazuje się z opóźnieniem lub nie ma nagrania filmowego ta
  • Odpowiedz
@soroz30

Natomiast z samego materiału filmowego i zdjęciowego, który kraży w necie widać, że porażeń uniklalnych egzemplarzy krabów było kilkadziesiąt conajmniej.


Tak z ciekawości: Pochodzisz ze ściany wschodniej czy piszesz gdzieś z Muchosrańska? Bo jeszcze nie spotkałem nikogo używającego rusycyzmu "porażenie" w kontekście ostrzelania/zniszczenia pojazdu bojowego.
  • Odpowiedz
  • 0
@soroz30 mysle ze kraby biora bardziej "ryzykowne" misje, bo to w zasadzie jedyny sprzet ktorego maja w miare stale i pewne dostawy, pewnie tez jest latwiej z czesciami (choćby z tych uszkodzonych). Do tego Krab to caly system (Regina) nie wiem jak z pzh albo cesarem ale wydaje mi sie ze reszta wyslanych na ukarine spg to tylko armaty, do tego w najrozniejszych wersjach. Prawdziwa rzeź to wydarzyła sie na m777, no
  • Odpowiedz