Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Poznalem kiedys dziewczyne lat z 20 po dłuższym poznaniu była w porządku na początku, potem jednak okazalo sie ze w przeszlosci miała jakies zboczone akcje gdzie wysyłala nudesy obcym typom, jakies głosówki jąknieć, no była zboczona, wielu facetow ja widzialo nago raczej na snapie. Często kłamała i w sumie nie chciała się przyznać do tej przeszłości, mnie te kłamstwa ciągle męczyły, i jej zlewki. Dałem sobie spokój. Od tamtej pory coś jakby we mnie pękło i nie potrafie spojrzeć na dziewczyny jak w disneyowskich bajkach tylko jak te typiary z ph czy spod latarni, i tak tez zaczalem je traktowac.
Związalibyście się z taką dziewczyną? mówiła że miała jedną relacje która trwała kilka miesięcy, i postanowila wyjsc na prostą z tej patologii ale po tych kłamstwach gdzie oszukiwała nawet swoją matke, a ojca nienawidziła mam wrażenie, że nie da się kogoś oduczyć pewnych zachowań.
Miała też depresje chyba
Nie wiem czy dobrze zrobilem chyba żałuje :(
#rozowepaski #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
@mirko_anonim: zagadka rozwiązana miała słabe relacje z ojcem który pewnie był tyranem to podświadomie szukała miłosci na wszystkie sposoby również te #!$%@? , nie chce jej usprawiedliwiać ale zauważyłam że większość dziewczyn która miała #!$%@? relacje ze starym miała właśnie jakieś zboczone epizody w swoim życiu , bo stary psychopata nie nauczył ich że relacje z facetami mogą być normalne
Myślę że można taką laske wyprowadzić na prostą o ile nie
@mirko_anonim Dziewczyna mająca złą relację z ojcem zazwyczaj właśnie ma daddy issues i robi tego typu rzeczy. Nie potrafi też w zdrową relację co prędzej czy póżniej by wyszło. Jeżeli nie była, ani nawet przez głowę jej nie przeszło by pójść na terapię by przepracować swoje dzieciństwo to bardzo dobrze zrobiłeś. Powinieneś trzymać się od niej z daleka.

Im więcej serca dasz takiej dziewczynie tym bardziej je zniszczy. Zapamiętaj to.
Coś w tym jest z tymi złymi relacjami. Moja była dziewczyna miała takie ze swoim ojcem i w przeszłości robiła takie same rzeczy co opisałeś. Poznaliśmy się jak ona miała 23 lata, wiec była bardzo młoda. W jej przypadku, dużym plusem było to, ze jak zobaczyła, że coś może z tego być, to opowiedziała mi o swojej przeszłości, czyli że prowadziła bardzo perwersyjne życie, lubiła jak była dominowania w łóżku, czyli bardzo
@dawbo: trochę gówno prawda , w przeciwieństwie do facetów kobiety praktycznie wcale nie mają skłonności do psychopatii , co najwyżej może mieć bordera i być trochę szalona ale kobieta nigdy nie skrzywdzi cię w takim stopniu jak facet , bo kobiety rzadko kiedy mają zaburzenia oparte na braku empatii , stąd miażdżąca przewaga morderców którzy są facetami
@Linnior88 Tak, tak.... kobiety wcale nie są psychopatkami tylko my jesteśmy zawsze najgorsi.

Nie ma znaczenia czy facet czy kobieta w tym przypadku - osoba która ma jakieś złe schematy musi zdać sobie z tego sprawę SAMA i SAMA chcieć je przełamać. Nikt nie wyleczył się od samodiagnozy jeszcze. Dojrzeć w sobie problemy to dopiero krok pierwszy.
@mirko_anonim: większość ludzi jest normalna, ale są faceci i kobiety z problemami. Miałeś pecha i trafiłeś na taką, chociaż są ludzie co ciągle trafiają na patologicznych partnerów. I moim zdaniem to też świadczy o jakimś problemie,że się akurat na takie osoby zwraca uwagę, z którymi jest coś nie dobrze. Patrzenie na wszystkie łaski jak na patusiary to błąd, ale tak samo patrzenie na nie jak na disnejowskiej księżniczki. Patrz na ludzi