Wpis z mikrobloga

Tldr
w kamienicy mieszkanie jest wynajęte Karynie która się rzuca i jest bez karna...

Moja ciocia ma mieszkanie przechodne. Wchodzac do jej mieszkania idzie się korytarzem do drugiego mieszkania które nalezy do kogoś innego.

kobieta co jest właścicielem mieszknia do którego się wchodzi z korytarza mojej cioci wynajęła swoje mieszkanie kobiecie z dziećmi co jest zwykłym patusem co nie chodzi do pracy i #!$%@? wszystkich

Wynajęła jej to mieszkanie żeby pozbyć się mojej cioci. Patuska jak wchodzi do mieszkania to drapie po ścianach w korytarzu. Otwiera drzwi od siebie i wyzywa od #!$%@? itp moja ciocie. Robi #!$%@? imprezy czy np zostawia niedopałki na korytarzu.i wiele więcej....

Dodam że korytarz przez który przechodzi nalezy do mojej cioci.
Policja nic z tym nie robi ponieważ mówi tylko żeby się dogadać i że to biedna samotna matka.
mamy nagrania na nią i nie wiemy co dalej zrobić

Adwokaci kancelarie itp dają dupy. Policja spisuje zeznania na #!$%@? ew mówi że ZNOWU COS PANI NIE PASUJE? raz Patus wyskoczył z łapami na moją ciotkę to skończyło się niczym.... Dosłownie była akcja żeby się przeprosić i tyle... Raz też była akcja że groziła że oleje moja ciocie domeatosem itp

Nie wiem co możemy z tym zrobić. Ona chodzi do mopsu płacze że jest biedna itp. ma 3 dzieci co chodzą głodne ciągle.
Ciotka mówi że kobieta co wynajęła mieszkanie Karynie powiedziała wprost że moja ciotka wyprowadza się jeszcze w tym roku albo psychicznie nie wytrzyma.

#najemcy #zalesie #kamienica #gownowpis #patologiazmiasta #wynajem #pomocy #prawo
elozapiekanka - Tldr 
w kamienicy mieszkanie jest wynajęte Karynie która się rzuca i ...

źródło: comment_Uv8gDDxscM036hTwPBrGgTPpTQqpg34M

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
Mamy podejrzenia że policjanci co przyjeżdżają są podstawieni bo zawsze są ci sami. Karyna robi dymy w stałych godzinach kiedy oni akurat są na mieście. Ponadto jak oni spisują swoje notatki to spisuja je na odjeb.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Normalne w Polsce. Znają już tą kobietę i wiedzą że ma dzieci i jest na prawie więc dopóki Karyna kogoś nie zabije to nic jej nie zrobią. Ale skoro Karyna nie ma zarobków, męża i mieszkania to wal do mopsu może jej szkraby odbiorą przez zaniedbanie i wtedy łatwiej będzie ją #!$%@?ć z nieopłacanego mieszkania.
  • Odpowiedz
@mkorsov: zdjęcie poglądowe bo ta kobieta pali przy dzieciach często pije.
Potrafi dzieci zza ściany wyzywać od #!$%@?
Szczytem było to że mają jeść w szkole bo w domu nie ma i brać dokładki do domu

U niej w mieszkaniu jest 10stopni i dzieciaki chodzą w kurtkach. Nie ma czym palić w piecu

Ostra pato. Policja do takiego stopnia że jak była interwencja to mało co a zaczęliby razem z nią
  • Odpowiedz
@mkorsov: mamy dużo nagran jak wchodzi i nisZczy korytarz
Potrafi otworzyć drzwi i wyzywać od najgorszych
Mamy kamerę zamontowana i zbieramy materiały.

Policja totalnie nic...
Adwokaci i sądy to się ciągnie i wymaga siana czasu .

Z tego co wiemy karyna była karana bo sie kiedyś z łapami rzucala

Nie idzie jej #!$%@?ć z mieszkania skoro ona tylko wynajmuje?

Własnościowe. To jest mojej cioci.
tamto z którego się wchodzi przez korytarz
  • Odpowiedz
@SarahC: ta karyna #!$%@? swoje dzieci że mają jeść w szkole ile tylko mogą. One chodzą głodne i zmarznięte . Nie myją się ani nic. Serio nie wiem gdzie tacy ludzie żyją.. kobieta o dziwo młoda 28 lat 3 dzieci z czego 2 z innym

Sąsiedzi nic nie słyszą bo to jest tylko tak że moja ciotka to słyszy więc świadków nie ma. Ona musi ciągle nagrywać wszystko .
  • Odpowiedz
@SarahC: tamtą #!$%@? pomaga Karynie. Ciotka była świadkiem rozmowy jak gadały żeby ją #!$%@?ć...

Wiem że batalia z patusami to masakra. 3 tyg się czeka na jedno pismo a później ponowienie pisma i tak upominają się 2 msc o odpowiedź czemu patuska krzyczy na korytarzu

Ciotka nie ma za dużo siana
Straciła męża teraz. A tamtą baba skminila że się jej pozbędzie i będzie miała całe mieszkanie dla siebie.
Nawet jak
  • Odpowiedz
@mkorsov: moja ciocia ma mieszkanie na własność . Ale z jej korytarza przechodzi się do drugiego mieszkania które należy do jakiejś baby.
Ta baba wynajmuje Karynie mieszkanie żeby wypędzić moja ciocie.
#!$%@? sb że chce mieć całe mieszkanie dla sb i zmusi moja ciocie do oddania tego miezkNia
  • Odpowiedz
@elozapiekanka oddania czy sprzedania? Chyba druga właścicielka nie liczy że Twoja ciocia odda jej pół mieszkana za frajer?

Lepiej sprawdz dokładnie w księgach wieczystych co się tam dzieje.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka ogólnie skoro uważacie, że są dogadani z patrolem policji to należy udać się na komisariat i złożyć zażalenie o zakłócaniu miru domowego, a później kolejne jako skargę na działania tych policjantów co tam przyjeżdżają, oczywiście z dokładnym opisem sytuacji i stwierdzeniem, że macie to nagrane. Jeśli te dzieci chodzą głodne i zaniedbane to zgłoszenie do MOPS, nic nie zrobią ale ktoś tam przyjdzie i sporządzi notatkę że był i co zastał.
  • Odpowiedz