Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Nie4tzsche4 męczysz już trochę. masz definicję:

"1. Periods of play

A match lasts for two equal halves of 45 minutes which may only be reduced if agreed between the referee and the two teams before the start of the match and is in accordance with competition rules."

połowa to 45 minut. kropka. połowa NIE UWZGLĘDNIA" additional time". kropka.

więc wymyślasz sobie na biegu przepisy, żeby tylko upchać pod pasującą narrację. jakie to
@roman_erotoman
Podałeś, że mecz trwa dwie połowy po 45 minut. Po tym czasie jest koniec meczu?
Czyli twoim zdaniem zdaniem doliczony czas to już nie jest połowa meczu. Gratuluję.
Pewnie Cię to zdziwi ale połowa meczu trwa regulaminowy czas plus czas doliczony.

To teraz przepisy o wydłużeniu czasu gry. Masz wymienione tam za jakie sytuację sędzia wydłuża czas gry w całej części połowy.

Oraz przepis mówiący, że sędzia techniczny na zakończenie czasu
@Madridista98: co ty #!$%@? xd ogólnie decyzja #!$%@? ale twoje tłumaczenie jest z dupy. Gdzie jest niby zapisane lub skąd to wziąłem że mecz kończy się zawsze w pełnej minucie xd A dalsze twoje #!$%@? o farcelonie i pomaganiu sędziów to takie typowe #!$%@? hala dzieci czy innych visca łebków. Sędziowie w Hiszpanii są #!$%@?, i powinno się to tępić. Popełniają błędy zarówno na korzyść realu jak i przeciw,, tak samo
@Nie4tzsche4: Twoim nauczycielom pewnie byłoby przykro, że cały trud włożony w naukę Ciebie chociażby czytania ze zrozumieniem poszedł na marne. może za dużo emocji u Ciebie, nie wiem.

źródło przepisów: https://www.thefa.com/football-rules-governance/lawsandrules/laws/football-11-11/law-7---the-duration-of-the-match

po kolei:

Podałeś, że mecz trwa dwie połowy po 45 minut. Po tym czasie jest koniec meczu?


@Nie4tzsche4: nie ja podałem, tylko zacytowałem przepisy FIFA - z tego samego linku co sam wkleiłeś. wklejam jeszcze raz:
"1. Periods of
@roman_erotoman: "all playing time lost in that half through" proszę bardzo. Nie wprowadziłem nowego pojęcia.
Czas doliczony to jest cały czas połowa meczu.

Prościej już nie umiem. "A match lasts for two equal halves of 45 minutes,"
Masz napisane, że mecz składa się z dwóch połów. Rozumiesz dwie połowy?
W tym przepisie masz jasno napisane dwie połowy to mecz. Rozumiesz?

Każda połowa trwa normalnie 45 minut. Do tego czasu dodaje się
@roman_erotoman: Albo jeszcze trochę inaczej czas doliczony musi być liczony jako dana połowa meczu, bo mecz składa się z dwóch połów.
Jeśli się to liczy "poza połową" to znaczy, że mecz to nie tylko dwie połowy.
Zatem jeśli jest on zaliczany do połowy spotkania to "all playing time lost in that half through"
@roman_erotoman: Ja do Ciebie tam miło się zwracałem, a ty mnie dzbanku obrażasz.
Więc jedynym przygłupem tutaj jesteś ty.

Masz jasne przepisy, że mecz to TYLKO dwie połowy.
Do każdej połowy jest możliwość doliczania czasu, uwaga doliczony czas to też połowa, bo mecz składa się tylko z dwóch połów.
Więc przepis mówiący o tym, że stosuje się rekompensatę za stracony czas w CAŁEJ połowie (nie 45 minut tylko całej połowy) dotyczy