Wpis z mikrobloga

To straszne, to co dzisiaj usłyszałem.

Mam kolegę, który skończył chemię na polibudzie, rozmawiałem z nim dzisiaj od dawien dawna i jakie moje rozczarowanie było gdy powiedział mi, że póki co to pracuje na słuchawce w call center, ale będzie szukał czegoś lepszego.

W liceum pamiętam, że był dobry z chemii organicznej, pisał konkursy, a tu taki szok.

I po co wam te inżyniery skoro w korpo po ekonomii lepiej zarobicie zdalnie z pizzą co piątek?

#przegryw #pracbaza
  • 6
  • Odpowiedz
Oceny nigdy nie przekładają się na inteligencję i powodzenie, wielu moich znajomych pracuje po gówno pracach mimo pasków na świadectwach, ktoś po inz bez problemu znajdzie robotę ale pewnie szuka jej tam gdzie akurat nikogo takiego nie potrzebują,
  • Odpowiedz
W liceum pamiętam, że był dobry z chemii organicznej, pisał konkursy, a tu taki szok.


@Glimpse0fTheFuture: laska co u mnie w licbazie miała najwyzsza srednia, przewodniczaca itp, poszła jako jedyna na licencjat xD
no dobra nie ma co hejtować bo napisała prace magisterka potem i dostała jakies oznaczenie za nia a prace dopiero zaczela we wrzesniu w innej branzy dojezdzac czasem godzine do biura
  • Odpowiedz