Wpis z mikrobloga

Włączyłem po raz pierwszy Cyberpunka 2077 i nie potrafię ogarnąć jakie ustawienia grafiki będą dobre. Mam Rx 6700 XT 12gb, Ryzen 5 5600 i 32gb ram . Na razie ustawiłem grafikę na ultra ,ale beż żadnego Ray Tracingu. Pod spodem jest jakaś opcja Skalowanie rozdzielczości i mam ją ustawioną na jakieś AMD FSR 2.1 ,ale można tą opcję zupełnie wyłączyć. Potem kliknąłem opcję testowania ustawień .Włączył się jakiś krótki filmik z gry i wyszło ,ze mam średnią klatek 59.94 . Przy włączonym Ray Tracingu na ultra mam tych klatek ledwie 39 więc odpada. Dość dużo tych ustawień i wiele z nich niewiele mi mówi. Ustawić to po prostu na zwykłe ultra i nic nie zmieniać czy jednak można jeszcze jakoś ulepszyć wyświetlany obraz bez dużego spadku klatek?

#cyberpunk2077 #cyberpunk #gry #gra #pc #pcmasterrace #cdprojekt #cdprojektred #game #games #steam #gog #origin #epicgames
  • 11
  • Odpowiedz
@Edenes: wpisz w YouTube twoja kartę graficzną+ cyberpunk 2077 i znajdzie się stu Chińczyków którzy przetestowali każda opcje.
  • Odpowiedz
  • 0
@hoodoovoodoo: @Raa_V @Tryt_on mam jeszcze jedno pytanie. W menu głównym gry mam zakładkę "moje nagrody" i tam są nagrody za zalogowanie się w Red Launcherze więc będę mieć je w grze bo jestem zalogowany. Mam też nagrody Amazon Prime Gaming i podpis, że niby zdobędę je podczas gry. Nie jestem jednak tego pewien bo nigdzie nie widzę opcji ,żeby połączyć te konto Red Launcher z kontem Amazona więc nie wiem czy
  • Odpowiedz
Ja po prostu Ultra, a FSR i tak sam zjeżdża rozdzielczość tak, bo to działało w miarę. Co prawda ja mam 6600 więc musiałem się pogodzić z mniejszą ilościę klatek, ale spoko działa bez RT. Z RT rzeźnia, a efektów tak na prawdę nie widzę. Do RT to chyba Nvidię trzeba kupować.
  • Odpowiedz
Ja rozumiem działanie tego FSR tak, że jak spadają klatki, to zjeżdża rozdzielczość w dół. Przy czym nie jest to prosty upscaling, ale jakieś bardziej zaawansowane sposoby zrobienia większej rozdzielczości z mniejszej.
  • Odpowiedz