Wpis z mikrobloga

@Corvinisatio: Moralne jest zakończenie tego syfiastego zjawiska życia na Ziemi, pełna "sterylizacja" planetarna, wyparowanie oceanów do gołej skały. Zabicie jednej osoby nie rozwiąże problemu. Natomiast co do moralności, taka osoba, która zrobi "dziecko" skazuje nową istotę na śmierć - pewność zdarzenia = 100% bo przecież to nie będzie wiecznie "bobas" xD Z zabijania jednak bym zrezygnował. Na pewno trzeba taką osobę uświadomić co do antynatalizmu. Jeśli dojdzie już do rozpłodu po
@kopawdupeswiniom Czyli innymi słowy np. Robert Lewandowski powinien #!$%@?ć na Twoje potrzeby bo ma córkę a Ty jesteś antynatalistą. Zaś ja z kolei zostałem poinformowany o antynataliźmie z którym się nie zgadzam przed splodzeniem mojej cudownej córeczki więc należy mi założyć chomąto na ryj i orać mną pole.

Masz ostre problemy z głową gościu.
@kopawdupeswiniom: Gość wypuszcza hit za hitem :DDDDD

w ogólności "hazard cudzym życiem" traktuję jako coś czego się powinno unikać i tutaj dopuszczam taką sytuację jako wyjątek m.in. właśnie z tego powodu że zainteresowaną osobę nie można zapytać o zdanie a skutki decyzji są dla niej zbyt ważne aby trzymać się arbitralnie zasady nie decydowania za kogoś.

garrincha94
ZabyWkaluzyWlesie - @kopawdupeswiniom: Gość wypuszcza hit za hitem :DDDDD
 w ogólnośc...

źródło: wiemcomowie

Pobierz
@kopawdupeswiniom

Mhm... karać parę ludzi za to że założyli rodzinę... wydaje mi się że brakuje w słowniku ludzi kulturalnych słów aby dokonać odpowiedniej oceny autora tego pomysłu także po prostu pozdrawiam serdecznie.

@ZabyWkaluzyWlesie

Ale fakt, że gość chce mi założyć homonto na ryj i orać mną pole bo założyłem rodzinę i nie zgadzam się z jego poglądami nie jest już takim bulwersującym hitem, co nie?

Ku**a, z kim ja rozmawiam...
Mhm... karać parę ludzi za to że założyli rodzinę... wydaje mi się że brakuje w słowniku ludzi kulturalnych słów aby dokonać odpowiedniej oceny autora tego pomysłu także po prostu pozdrawiam serdecznie.


@garrincha94: To nie ma być kara, tylko spełnianie obowiązku zaspokajania potrzeb istot, które się stworzyło. Poza tym, jako że optujesz za trwaniem SZKODLIWEGO (zostało to już opisane nie raz dlaczego jest obiektywnie szkodliwe - wynika to z właściwości sił fizycznych)
@kopawdupeswiniom Tak tak, właściwości sił fizycznych sprawiają, że zakładanie rodzin jest szkodliwe i należy zakładać ludziom homonto, dokładnie tak a te bardziej wysublimowane opisy doprowadzają do wniosku że aborcja jest konieczna w kazdym przypadku.

Moglibyście kiedyś głosić takie komentarze publicznie z transparentami, pierwszy bym poszedł z popcornem popatrzeć na miny zażenowanych ludzi którzy by tego słuchali.
@ZabyWkaluzyWlesie Ale z kimś kto chce zakładać ludziom homonto na ryj już jak najbardziej można rozmawiać i to juz nie jest tak dyskwalifikujące żeby z kimś rozmawiać. I Wy się macie za ludzi z pomadprzeciętnym wyczuciem moralnym xDDD