Wpis z mikrobloga

@dawid-hopek czy ja wiem, czy nazwiesz kogoś syndromem banana co zamiast zdjęć auta wrzuci zdjęcia swoich kotów? A to dokładnie to samo. Wiadomo lepiej być nie mieć, ale ja tam lubię oglądać jak inni mają luksus. To mnie motywuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dawid-hopek: ja zawsze miałem bekę z tych sportowych aut. To się nadaje do czegoś innego niż trzymanie w garażu? Pali w #!$%@?, zawieszenie sztywne na kamień, miejsca w środku tyle co nic i na dodatek ryzyko uszkodzenia na postoju przez jakiegoś frustrata. Beka i tyle. Jakby nie było innych możliwości wydania kasy
@dam2k01 no to jest gadżet i raczej tylko w ładna pogodę by była trakcja oraz raczej w malownicze krainy niż jeździć w korku po Warszawie. To nigdy nie będzie Daily a raczej samochód na weekend, tor, ewentualnie jako inwestycja
ja zawsze miałem bekę z tych sportowych aut. To się nadaje do czegoś innego niż trzymanie w garażu? Pali w #!$%@?, zawieszenie sztywne na kamień, miejsca w środku tyle co nic i na dodatek ryzyko uszkodzenia na postoju przez jakiegoś frustrata. Beka i tyle. Jakby nie było innych możliwości wydania kasy


@dam2k01: Bardziej debilnego komentarza to dawno nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dam2k01: Hehe popisuj się dalej xD

Zajrzałem w profil, jesteś typowym przedstawicielem pracownika magazynu. Zero życiowe i zero w głowie. Zamiast się uczyć od lepszych do tylko ripostuje jak dziecko xD