Wpis z mikrobloga

Ewentualnie w miarę możliwości żeby z pół godziny podrzemać? Serio już takie coś was przerasta... ?


@eeehhh: Nie wiem jak dla mnie, ale jak 3 godziny nie może wytrzymać to trochę słabo

sam jeździłem dużo jako kurier i też się czułem zamulony, ale to dlatego że nie lubiłem tej pracy
Przecież to bardzo krótko. Lepiej rozważ jakieś badania, bo jest coś nie tak. Może masz jakieś niedobory witamin - minerałów.


@Krol_Karo: nie, dla osób które mało jeżdżą to spore wyzwanie. Ja jadę 10h bez zatrzymywania się ale jestem przyzwyczajony i na autostradzie wyłączam się myśląc o czym innym dlatego brak ciągłego skupienia mnie nie męcz
Nie wpadłaś na genialny pomysł by się zatrzymać, nawet przy wjeździe do lasu, wyjść, rozprostować się, pooddychać, przejść się kawałek?


@eeehhh: Żyjesz w kraju, gdzie ludzie ryzykują mandaty na grube tysiące, czy groźne wypadki, byle dojechać pięć minut szybciej. Przerwa inna niż na siku, lub jedzenie to tu nie przejdzie.
nie, dla osób które mało jeżdżą to spore wyzwanie. Ja jadę 10h bez zatrzymywania się ale jestem przyzwyczajony i na autostradzie wyłączam się myśląc o czym innym dlatego brak ciągłego skupienia mnie nie męcz


@TakiSobieLoginWykopowy: nie, mylisz się

Na pewno ma problemy ze zdrowiem.

3h to nic, zaden wysiłek. Chyba że ktoś ma jakąś anemię.