Wpis z mikrobloga

Tak z ciekawości, co miałbym zrobić, by moja zrzutka osiągnęła sukces?

Tak, przyznaję się do tego, że przez nie branie leków na krzepliwość krwi, dorobiłem się udarów, to jednak przez całe życie żyłem z problemami słuchowymi oraz wadą serca, przez co odstawałem od rówieśników.
Można by powiedzieć, że to wystarczy, by wpaść w depresję, lecz musiałem przeżyć śmierć siostry, a gdy chciałem iść do psychologa, to zostałem zbywany przez rodziców, bo to będzie to w papierach.

Tak więc kilka miesięcy po śmierci siostry, zostałem poddany operacji na otwartym sercu, ponieważ brakowało mi zastawki.
Można powiedzieć, że złapałem boga za nogi, ponieważ operacja się udała, to jednak rodzicielka z powodu straty, postanowiła, że będę miał indywidualne nauczanie, przez co przez ponad rok byłem oddielony od rówieśników, ponieważ po śmierci siostry, przeprowadziliśmy się o wiele dalej, przez co, w momencie gdy zostałem gimnazjalistą, to nie dosyć, że musiałem przejść dość długą drogę naprawdę, by tam dojść, to do tego musiałem się odnaleźć w tym nowym świecie.

#!$%@?, ciężko mi pisać dalej, więc w skrócie powiem wam tyle, że bez psychologa musiałem to wszystko dzierżyć na własnych barkach oraz nosić na sobie słowa matki, która koleżance powiedziała, że wolałaby, abym to ja umarł, a nie siostra.

Kurcze, te wyznania są dla mnie zbyt ciężkie, więc powiem wam tak - jestem kolesiem z wadą serca, który jest prawie całkowicie głuchy, który przeżył dwa udary oraz zawał - przeżyłem, lecz mimo prób nikt nie chce mnie zatrudnić, bo jestem w małym mieście, to jednak mimo tego, iż musiałem się na nowo uczyć oisać po udarach, to jednak dalej będę brnął dalej w promowanie mało znanego kina.
Niestety, lecz mimo tego, iż wydawało się, że idę na prostą i miałem optymistyczne myśli, to jednak w 2020 roku miałem zawał, który sprawił, że mimo depresyjnych leków, gówno to dało.

Wybaczcie moje chaotyczne wyznanie, lecz postanowiłem, że muszę z siebie to zrzucić, aby choć trochę ludzie zrozumieli, dlaczego żebram o dodatkowy hajs, prócz renty

PS Jeśli macie jakieś pytania, to walcie śmiało.

Pozdrawia Janusz - #filmowyjanusz

#depresja #przegryw #zalesie #wstyd #truestory #gownowpis
  • 1
@hacerking ja nie słyszę na jedno ucho (całkowicie) drugie ucho mam otoskleroze, raz już miałem zabieg wymiany tych kosteczk. Po roku znowu gorzej słyszę. Pewnie za pół roku znowu mnie czeka operacja.

Jak coś słyszysz to możesz aparaty założyć. Teraz są takie wewnątrz uszne co praktycznie nie widać ich.

Internet daje teraz sporo możliwości zarobku. Nie wiem jak tak u Ciebie że sprawnością, czy dajesz radę siedzieć przed Pc.