Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@mesugaki jin roh i jotmungand i aldermain in the sky - oglądałem, to pierwsza i ostatnie to szczególnie dobre, propsy, a możesz o tym zipang i patlaborn coś napisać?
@Perke:

Zipang - nowoczesny okręt bojowy wraz z załogą cofa się w czasie do bitwy o Midway i załoga przeżywa moralne rozterki czy brać udział w konflikcie i sprzymierzyć się z rodakami wiedząc, że byli ciemną stroną mocy czy może jednak z amerykanami i jak ich udział wpłynie na bieg historii

Patlabor - mecha, które stawia na realizm, spodoba ci się jeśli oczekujesz powolnej, metodycznej walki i przemyślanych taktyk bojowych. Co
Zipang - nowoczesny okręt bojowy wraz z załogą cofa się w czasie do bitwy o Midway i załoga przeżywa moralne rozterki czy brać udział w konflikcie i sprzymierzyć się z rodakami wiedząc, że byli ciemną stroną mocy czy może jednak z amerykanami i jak ich udział wpłynie na bieg historii


@mesugaki: Zaspojlerujesz na co się ostatecznie zdecydowali?
via Android
  • 0
@kinasato piękne żołnierki ( ͡º ͜ʖ͡º) miałem coś wczoraj obejrzeć i zasnąłem... Zawsze tak się kończy w piątek, a w sobotę szkoda nocki a w niedzielę już myślę o poniedziałku i robocie ..