Wpis z mikrobloga

Wzięło mnie dzisiaj na wspominki z gry Serious Sam Drugie Starcie. Postanowiłem, że zrobię reupload fragmovie i podrzucę go tutaj. Są to fragi ludzi z klanu Devils, w którym byłem jakoś w okolicach 2008 roku - sprawne oko wychwyci tu też i moje 'zdobycze' ( ͡° ͜ʖ ͡°). W okresie 2006-2011 roku byłem bardzo aktywnym graczem - jeśli ktoś z was naparzał w Drugie Starcie online to bardzo prawdopodobne, że spotykaliśmy się na serwerach.
Ahhh ten klimat gry... Bardziej wprawieni gracze podzieleni na różne klany - Campers, Devils, FIGONA, SGI i wiele wiele innych. Turnieje klanowe oraz turnieje w których różne kraje wystawiały najlepszych graczy z danego kraju i walczyliśmy ze sobą o wieczną sławę i chwałę - i to wszystko organizowane przez nas, graczy :D Ten klimat już nie wróci, ale powiem w ramach ciekawostki że stara gwardia topowych graczy nadal łupie w tę grę. Sam czasem jeszcze odpalam ją żeby postrzelać z dawnymi ziomkami.

A wy? Macie jakieś fajne wspomnienia związane z tą grą? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Link do fragmovie na platformie vimeo. Nie jest on mojego autorstwa, tylko kolegi z klanu. Pierwotny link z filmem już dawno wygasł, ale miałem na szczęście swoją kopię na dysku.

https://vimeo.com/918403176

#serioussam #staregry #fragmovie #gry
scorp02 - Wzięło mnie dzisiaj na wspominki z gry Serious Sam Drugie Starcie. Postanow...

źródło: 67810

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz