Wpis z mikrobloga

@Roszp: i jeszcze niech ktoś napisze, że to nie jest pralnia brudnych pieniędzy. Nie wiem czy tu jest materiału choć za 50zł. Przecież przedłużacza z najtańszymi gniazdami na rynku to za 30k nawet największy idiota nie kupi.
  • Odpowiedz
  • 4
@Roszp po co kupować taki drogi kabel jak w ścianach masz zwykły, trzeba najpierw wymienić wszystkie kable w domu
  • Odpowiedz
  • 6
@NDSS przypominam, że są takie jednostki, które nie tylko wymieniają wszystko w ścianach i jeśli mieszkają w jednorodzinnym domu to nawet specjalne bednarki montują, to jeszcze twierdzą, że licznik prądowy scenę zawęża XD
  • Odpowiedz
@Roszp: Koleś kupuje przewód pięciożyłowy, oskórowuje go i z każdej żyły robi warkocz, dlatego dostępne są przedłużacze w kolorze czarnym, brązowym, szarym, niebieskim i zielono-żółtym. Za dopłatą można dostać czerwony.
  • Odpowiedz
@Roszp: czy gniazda w drewnianej to nie jest przypadkiem to samo marketowe gówno, tylko przycięte żeby pasowało do drewnianego pudełka? Ciekawe czy Pan Wiesiek też osł#!$%@? dąb europejski pod kątem kierunkowości przepływu prądu, tak jak to robi w przypadku koszulek termokurczliwych i jaką stosuje metodologię. Swoją drogą, jeśli to nie jest zwykły kit tylko typ faktycznie siedzi w piwnicy i osł#!$%@? każdy drut i koszulkę pod kątem kierunkowości, to ja pi*rdole
  • Odpowiedz
  • 6
czy gniazda w drewnianej to nie jest przypadkiem to samo marketowe gówno, tylko przycięte żeby pasowało do drewnianego pudełka?


@Charz: No właśnie tak mi to wygląda xD

Swoją drogą, jeśli to nie jest zwykły kit tylko typ faktycznie siedzi w piwnicy i osł#!$%@? każdy drut i koszulkę pod kątem kierunkowości, to ja pi*rdole xD


@Charz: Chciałem z nim o tym porozmawiać, ale tak na serio, bez szydery. Spotkałem go w
  • Odpowiedz
@Roszp: 30 i 40 zł jak na taki przedłużacz to chyba standardowa cena ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ciekawe czy można się domagać sprzedaży po takiej cenie jak widnieje na tych reklamach. W końcu jest tam ewidentnie przecinek ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Roszp: no ciekawe by było dowiedzieć się jak to podpina, czy ma jakiś system do szybkiego wpinania każdego drutu pojedynczo między komponentami, gadżety typu referencyjne listwy z wymiennymi terminalami, gołe druty na których testuje izolacje, ja tu widzę oczami wyobraźni całą infrastrukturę, a odpowiedzi tak mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Roszp: "wartosć" 1 - 2 takich listew pozwala zamówić wlasne, dedykowane formy wtryskowe na obudowy do tego typu elektrosprzętów w setkach firm które się tym zajmują na co dzien ale nie, Pan Janusz wziąl najtansze gotowe, komercyjne, prymitywne, krzywo wykonane chinskie gónwo z polistyrenu, dokręcił jakies warkocze i wystawil to z 100000% przebitką na cenie ;p
  • Odpowiedz