Wpis z mikrobloga

Witam

Po dwóch latach postanowiłem sobie odświeżyć ten tytuł i okazało się, że to nadal cholernie wciągający thriller w klimatach policyjnych.

„Poker Night” (2014) – nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego tak mało ludzi natrafiło na ten film. Przecież mamy wielu znanych aktorów, a do tego fabułę, która trzyma w napięciu, a i tak to nie wystarczyło, by dotrzeć do większej grupy odbiorców.

Zakończona gra w pokera, zakończyła się niezbyt dobrze dla „młodego”, ponieważ jadąc na wezwanie, zostaje porwany przez psychopatę.

Jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy płaczą, że ten tytuł jest totalnie nierealistyczny…
No dobra, kogo ja oszukuję - ja nie potrafię takich ludzi zrozumieć, ponieważ mało jaki tytuł stara się o realizm. A to, że tutaj mamy złego w masce, który przykleił głównego bohatera do ściany za pomocą superglue, nie znaczy, że to psuje efekt końcowy, i tak samo jest przy innych scenach, ponieważ to wszystko zostało cholernie dobrze nakręcone, a do tego trzyma w napięciu do ostatnich minut.

W filmie mamy multum retrospekcji, wiele ciekawych opowieści od podstarzałych gliniarzy, a to wszystko zostało polane dobrym i klimatycznym aktorstwem.
Owszem, zdaję sobie sprawę z tego, iż jeśli zaczniecie drążyć w filmie i szukać realizmu, to cała historia sypie się jak domek z kart, to jednak, jeśli się od tego powstrzymacie, to dostaniecie cholernie dobry thriller.

Jeśli szukacie czegoś ciekawego i lekkiego, co nie raz i nie dwa was zaskoczy podczas seansu, to musicie dać szansę temu dziełu.

PS Jeśli ktoś z was chciałby mnie wesprzeć, to zapraszam tutaj - KLIK

Pozdrawia Janusz – #filmowyjanusz

#film #filmnawieczor #weekend #thriller
hacerking - Witam 

Po dwóch latach postanowiłem sobie odświeżyć ten tytuł i okazało ...

źródło: MV5BODMyM2JiYzMtODY3OS00ODExLTg0YzYtYWNlZTczMDUzY2I3XkEyXkFqcGdeQXVyNTA4NzY1MzY@._V1_FMjpg_UX1000_

Pobierz
  • Odpowiedz