Wpis z mikrobloga

@proteinov

najwyżej dostaniesz kulkę od Polaków za dezercję czy ukrywanie się i tyle a w czasie wojny myślisz

mmm cywilizowane metody


Tak to właśnie się robi w chrześcijańskiej cywilizacji białego człowieka której wielkim orędownikiem jest Grzegorz Braun zresztą wielokrotnie opowiadający się za karą śmierci za dezercję chociaż sam w wojsku nie był ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Alcoholic_Desacrator: tyle że Braun to debil który najbardziej sra w gacie na myśl o wojnie. I tak wyobraź sobie, że tak się robi i nie ważne co sobie myśli czy to chrześcijanin czy islamista czy czarnuch z Somalii, każdy ma w przypadku wojny gdzieś twoje cywilizacyjne zachowanie i nie chce dyskutować ;) najlepsze jest to że w przypadku wojny jakby taki dezerter poszedł do więzienia a kraj zajął najeźdźca to by
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal

tyle że Braun to debil który najbardziej sra w gacie na myśl o wojnie.


Tu akurat trudno mu się dziwić skoro doskonale zdaje sobie sprawę że w jej przypadku zostanie przez Polaków wyeliminowany w pierwszej kolejności jako wrogi agent / pożyteczny idiota zwany przez ruskich gównojadem.
  • Odpowiedz
@proteinov: wiadomo że nie i że trzeba to robić zachęceniem a nie siła ale niestety Polacy stracili jaja przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Wstawię screena gdzie zapytałem typa o to czemu tak jest i uważam że bardzo mądrze mi odpowiedział. Zresztą pytanie czy Twój dziadek albo pra dziadek walczył na 1 albo 2 wojnie? Bo jak ja pytałem ziomków to 90% nie
Ivan_Sekal - @proteinov: wiadomo że nie i że trzeba to robić zachęceniem a nie siła a...

źródło: IMG_20240227_111320

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: nie chce bronić Brauna, ale z tego co pamiętam to zawsze podkreślał, żeby nie przelewać polskiej krwi bez sensu i nie wysyłać Polaków na nie nasze wojny. A co do utraty jaj to ty swoje masz chyba na oczach jak wymagasz od innych śmierci za ten #!$%@?łek. Chcesz to sobie umieraj, na pewno znajdziesz swoje jaja w gardle jak już wojna z tobą skończy. Zawodowa armia powinna być od tego,
  • Odpowiedz
@FailedArtist: Ale jaki masz inny pomysł? Rosja atakuje ty się z nimi układasz i na dzień dobry gwałcą ci matkę, żonę i córkę na twoich oczach a ciebie w najlepszym razie biorą do kompanii karnej w której teraz ty będziesz pierwszym rzutem do walki z ludźmi którzy ośmielili się im postawić. W gorszym wariancie utną ci jaja a potem odjebią na miejscu. Dlatego skończ #!$%@?ć smuty i daj jakąś sensowną alternatywę.
  • Odpowiedz
Zobaczymy co powiesz smutnym panom jak zapukają do twoich drzwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@n0xx: nie zapukają. Tam jest taki burdel, że ja mając wiedzę jaką mam teraz to bym nawet się nie stawił na tę komisję w wieku nastoletnim.
  • Odpowiedz
@Xing77: Państwo to fikcja, martwią się o nastolatków którzy palą e-fajki jednorazowe CZY piją energetyki a nie martwią się wysyłaniem mężczyzn na wojnę - XD /
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: już mówiłem pomysłem jest zawodowa armia, chcesz to się bij, a tych co nie chcą zachęci gotówka albo przywileje, bo banda poborowych z zerową chęcią do walki jest bezużyteczna na polu walki, a twoja matka i żona będą w niemczech rozkładać się przed ahmedem za mieszkanie, więc o kobiety się nie bój poradzą sobie, jak będziesz gnił w okopie

@Ivan_Sekal nie znam normalnego człowieka bez wyszkolenia, który myśli, że będzie
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: ciekawy przypadek, bordo wykopek, mówi że będzie zabijał na wojnie i że inni się za dużo seriali naoglądali, zabawne, weź leki

@GodEmperorWasRight Wycofuje się z resztą cywili, czyli robię co mogę, dla poborowych i tak nie starczy sprzętu. Jak nie ma wyboru to partyzantka, albo śmierć. Póki nie będę zmuszony nie ma sensu ginąć w wojnie. Ja się prywatnie przygotowałem do wojny, więc nie sądzę że dojdzie do momentu gdzie
  • Odpowiedz
powoli i tak się pod własnym ciężarem załamuje

@FailedArtist: Ta jesteśmy praktycznie ewenementem w skali świata pod względem skoku zamożności ale się załamujemy. Skończ #!$%@?ć stary i oglądać te końce świata i zamiast usprawiedliwiać swoje tchórzostwo to weź je na klatę xD
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: twoja głupota to nie odwaga, a to że nie mam zamiaru dać się zmusić idiotom do oddania życia za polityków to nie tchórzostwo. Niezły ewenement z tego naszego kraju, na skale światową, a Ziemia jest centrum układu słonecznego.
  • Odpowiedz
@FailedArtist: No a co nie? W 30 lat weszliśmy od kraju na poziomie dzisiejszej ukrainy gdzie średnie zarobki to 100 dolarów na miesiąc do g20 czyli 20 największych gospodarek świata. Jesteś po prostu za głupi i nałykałeś się jak pelikan jakiegoś prawackiego szuryzmu o lewactwie i upadku zachodu (a ten upadek trwa już #!$%@? wie ile dekad i nie może dojść do skutku). Który pewnie swoją drogą był sponsorowany przez kreml
  • Odpowiedz