Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Tylko że nikt nie twierdzi, że to pickme girl oprócz jednej wariatki z tiktoka ¯\(ツ)/¯

Najlepszy opis pickme girl był w Gone Girl.

Men always say that as the defining compliment, don’t they? She’s a cool girl. Being the Cool Girl means I am a hot, brilliant, funny woman who adores football, poker, dirty jokes, and burping, who plays video games, drinks cheap beer, loves threesomes and anal sex, and
@balbezaur pierwotnie było to określenie na toksyczną babę, która uwypukla lub na siłę przyjmuje cechy w jej mniemaniu pożądane przez mężczyzn (najczęściej takie jak bardzo duże libido, zainteresowanie sportem, motoryzacją itp.), często poprzez stawianie siebie w kontraście do innych kobiet które tych cech nie mają i ciągłe negatywne wypowiadanie się o nich; z brakami w poczuciu własnej wartości i szukająca walidacji u jak największej liczby mężczyzn. Taki babski odpowiednik nice guy'a/simpa, "nie
@bobsley33: ooooo tworzenie nowomowy? Czyli jak kobieta widzi inną kobietą która szmaci zwraca jej uwagę, to nie jest problemem szmacenie się tylko to już jest "próba przypodobania się mężczyzną"
@balbezaur: @pianinka

Autorka to typowa przedstawicielka takich dziewczyn. Całymi dniami pisze jakie złe są kobiety i sra na swoją płeć żeby przypodobać się mężczyznom. Takie "hehe zobaczcie głupia baba, jak to baba, każda baba jest głupia hehe co nie chlopaki? Mam rację? Fajna jestem, co nie? Hehe tak głupie baby, zero mózgu mówię wam. Ja? Nie, ja nie, to te "inne" baby, wiadomka, ja jestem tą fajną, nie taką jak inne"