Wpis z mikrobloga

@kopytakonia eeee? czemu miałabym mieć "wyrzuty sumienia"


@Zoyav dlatego, bo lekarz też człowiek. Może go też coś bolało i chciał iść do lekarza? Jak ty musisz iść do lekarza, to po prostu mówisz w pracy, że musisz iść i idziesz. Pomyśl sobie, że przychodzi klient i chce, żebyś zrobiła swoją robotę, więc nie możesz iść do lekarza. Praca ważniejsza niż zdrowie. Z jego perspektywy wygląda to tak, że ty jesteś ważniejsza niż
  • Odpowiedz
  • 6
@mk321 ale ja nie nalegałam na wizytę jutro, spytałam się tylko czy jest możliwa na wcześniej niż za 2 miesiące, gdyby mi zaproponowała np. na za tydzień to też byłoby ok
  • Odpowiedz
@mk321

dlatego, bo lekarz też człowiek


Błąd. Ktoś, kto zarabia tyle co lekarz, i to w dodatku od biednych i schorowanych, automatycznie przestaje mieć prawa człowieka. Taki ktoś zasługuje co najmniej na zsyłkę na Syberię.
  • Odpowiedz
@Zoyav pewnie nie miała innych terminów, już pozajmowane wcześniejsze. Zaproponowała kwiecień, bo pewnie to był pierwszy wolny termin. Przecież nie powie komuś innemu, że mu odwołuje wizytę, żeby ciebie zapisać.
Miała do wyboru:
- kwiecień,
- jutro.
Zaproponowała kwieceń, ale jak chciałaś szybciej, to nie miała wyboru i musiała jutro.
  • Odpowiedz
@sruba_m3 co? xD

A jak pracujesz w Biedronce, to też nie jesteś człowiekiem, bo zarabiasz na biednych i głodnych? A restauratorzy i Turas w budce z kebabem, to już w ogóle, bo zarabiają na tych co już są bardzo głodni. Powinni dawać darmowego kebsa, no nie?

Darmowy kebab = prawa człowieka.

Ciekawe czemu lewica o to nie walczy.
  • Odpowiedz