Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Parę lat temu narzeczona zostawiła mnie z dnia na dzień po prsotu kazala sp.... Byliśmy 8 lat razem. Po tym wpadłem w depresję i inne złe rzeczy. Musiałem się odciąć i wyjechałem z Polski. Przypadkowo poznałem dziewczynę na imprezie, Greczynke. Mieliśmy kontakt co jakiś czas wypad na kawkę albo gdzieś połazić. W końcu zostaliśmy parą. Ślub dziecko i żyjemy sobie szczęśliwie i spokojnie. Znajomy wczoraj dzownil i przewinął mi temat o mojej ex w zasadzie nie interesowała mnie ta osoba. I co się okazuję? Gość dla, którego zostawiła mnie zostawił ją ale z dzieckiem. Wróciła do rodziców i mieszka u nich z dzieckiem. Karma zawsze wraca. Nie życzę jej źle ale lekki uśmiech pojawił się na moich ustach. #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@mirko_anonim: Też mam taką anegodtkę. W moim gimnazjum była grupka trzech jadowitych karyn, które rozpowiadały plotki 4fun albo obrabiały komuś dupsko bez powodu. Dotykało to głównie mnie i moich ziomków, ofc nie można było nic z tym nic zrobić, bo grały kartami mizoginii i wyzwisk od "damskich bokserów". Pedagog miała głęboko wysrane, bo przecież nikt na nikogo ręki nie podniósł, więc nikomu nie dzieje się krzywda. Rok po skończeniu szkoły już