Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie rozumiem tak wiele osób szczególnie na tagu #przegryw neguje #damskiprzegryw On jest niezaprzeczalnym faktem. Uwierzcie, że naprawdę istnieje. Kobiety zwłaszcza te brzydkie traktowane są jak ścierka. Byle zaliczyć i zostawić. Już nie mówię że, nie ma sensownych żadnych facetów. A co do męskich przegrywów, to myślę, że większość by sobie kogoś znalazła, ale na swoim poziomie. I tu ich boli, bo zamarzyli sobie modelkę. Tak łatwo to nie ma. Jeśli miałabym wybierać, to wolałabym się urodzić męskim przegrywem, niż damskim.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
@mirko_anonim: Byle zaliczyć i zostawić.

Ej panna, nie ocenaj wszystkich facetów jedną miarą. Ja na przykład gdybym poznał przecietna kobieta ale ciekawa osobowość, zainteresowania, to byłbym w stanie dla niej góry przenosić. Pewnie by się to zmieniło, gdyby mi popuściła, wtedy skończyła by mi się motywacja i chęć spotykania z nią. Dlatego kobieto z seksem czekaj do ślubu
A co do męskich przegrywów, to myślę, że większość by sobie kogoś znalazła, ale na swoim poziomie. I tu ich boli, bo zamarzyli sobie modelkę. Tak łatwo to nie ma.


@mirko_anonim: Ale wiesz, że to samo tyczy się kobiet? One też nie spojrzą na Mariusza z lekką nadwagą i zakolami, który pracuje na magazynie, bo naoglądały się chadów z instagrama.
Moze warto zapytac czy ten przeruchany damski przegryw poszedlby z przegrywem na randke


@ren-downhill: Kiedyś w wątku o tym, dlaczego przegrywy nie spotykają się z przegrywkami, jeden mirek z tagu zaproponował mi spotkanie i się zgodziłam, okazało się, że mieszkamy jakieś 100 km od siebie. Fajny gość, spotkaliśmy się trzy raz, kolejne moje dwa zaproszenia odrzucił. Jeszcze w międzyczasie chciał mnie zeswatać ze swoim kumplem, napisałam do niego, a ten mnie
te brzydkie traktowane są jak ścierka. Byle zaliczyć i zostawić.


@mirko_anonim: a mężczyźni o tym samym statusie są dosłownie niewidzialni i nikt na nich nie spojrzy czy ręki nie poda - a gdzie mowa o sexie xd